• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja DMC ≤ 3,5t.

OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#26
Tuż po zakupie od dilera we Wrocławiu trafiła na diagnostykę i sprawdzenie ile kucy można z niej jeszcze wyciągnąć :giggle:
A6 Avant C8 chociaż przednie lampy wskazują na C7 to reszta jest z C8, może szczep jakiś :niepewny: Większego zamiłowania do pierścieni raczej nie mam ale ta mnie urzekła od chwili jak zobaczyłem ją w katalogu, sprzedała się w pełnym nakładzie zanim była dostępna.
@Artur to nie Twoja smoczyca?

1g.jpg

2g.jpg

3g.jpg
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.637 133 3
#30
Prawie :) tylko plastiki musisz dorobić ;) bo Smoczyca to allroad. Faktycznie światła jakby C7 a reszta hmm.
Chociaż może to jednak C8
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#31
Lampy tylne, grill, przednie przeciwmgielne to C8. Tak jak pisałem, szczep jakiś.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#36
Fajne modele, tylko ta hala taka duża, że modele wyglądają na bardzo małe... ;)
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#37
Maćku, trochę inaczej będę robił zdjęcia jak już wyjdę na zewnątrz, teraz mam na tarasie pół metra śniegu. Jest nadzieja, że niedługo zniknie, temperatury już na plusie :)
 
Ostatnio edytowane: