• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dla miłośników III epoki w skali 1:1

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.388 463 29
#69
Piękne zdjęcie. A to następne, zrobione kilka sekund później musi być jeszcze lepsze: widać zachodzące słońce, za to nie widać samochodu i maniaków, biegających z aparatami.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#78
Posiadam BR 64 w zerówce,chcę go oznaczyć jako Okl2 32 i zestawić taki mały skład wagonów towarowych 11-14 szt z lat 1950 - 1965, czasokres jest tutaj umowny. Te wagony które posiadacie chyba by do takiego składu pasowały. Nie znam się za bardzo w temacie oznaczeń, ale może bym dobrał część wagonów od firmy Lenz. Dlatego też proszę o zdjęcia pojedyńczych wagonów aby ja porównać z wagonami jakie produkuje firma Lenz.
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
#80
W komputerach to ja orłem nie jestem. Wszedłem tak jak podałeś, ale nie za bardzo sobie daję radę. Małe sprostowanie - udało się. Dziękuję bardzo za pomoc.
 

Podobne wątki