• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DIY - elektrosadzarka?

Patryk.P

Aktywny użytkownik
Nostalgia Za Parą
Reakcje
73 1 0
Takie to znalazłem ale takie "sadzarki" z reguły maja około 5kV.... źle zadałem pytanie poszukuje schematy takiej "sadzarki" na około 15kV ...
czytałem iż były tu rozmowy na temat takich konstrukcji.... na bazie transformatora i powielacza....
...niestety zaprzyjaźniony elektronik jest na tyle leniwy (przy takich przysługach ) iż nie chce mu się liczycz/przeliczac itp... ale jak zapodam mu schemat takiego "gotowca" to mi cos takiego zmontuje... dla mnie zostanie "ubrać" w opakowanie i cieszyć się z ładnie stojącej trawki....


...a mówią że kto pyta nie błądzi....:) ...rzekomo nie mawiem głupich pytani tylko głupie odpowiedzi.....
standardowo jak na każdym forum nowy zgarnia zjeb.... że idzie na łatwiznę i nie szuka....hmmm a no szukałem... jak bym znalazł to co zamierzałem znaleźć nie było by pytania.... niestety w wielu wątkach dyskusja i dywagacje znacząco odbiegają od tematu i dla kogoś kto nie ma pewności czy znalezione informacje są kompletne i rzetelne.... lepiej zadać poraz n-ty to samo pytanie by uniknąć przykrych niespodzianek....
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Elektryka 1
Elektryka 6
Elektryka 45
Elektryka 6

Podobne wątki