• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy - Michał M.

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Nie dawno ukończyłem dioramę do prezentacji modeli, wymiary ok. 50x30cm. Co ja będę tu pisał, przejdę do zdjęć, jeśli będą jakieś pytania chętnie odpowiem. Na celu miałem zrobienie tzw. "dzikusa" czyli parkingu przy skraju drogi, planuję wykonać moduł do tej dioramy z kawalkiem drogi i połączyć wszystko razem. Tło na zdjęciach nie powala, postaram się wrzucić lepsze zdjęcia jak tylko to ogarnę. :D








 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#2
Jak kupowaliśmy tą wieże, to tak ładnie nie wyglądała. :D Świetnie ją zrobiłeś, zresztą jak całą dioramę. Jak zrobisz do niej drugi moduł, to chyba mnie powali. :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#3
Świetna robota parking jak się patrzy, wieża fajnie spatynowana i te modele, ciekawi mnie tylko czemu zawsze u wszystkich na parkingach osobówki przy śmietnikach stoją.:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 105
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki