• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy Martino

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#6
Typowy gasthaus z Bawarii albo z Tyrolu. Fajnie Ci wyszło klejenie jak na pierwszy raz. Przydałoby się tylko trochę spatynować ten budynek, bo deski wyglądają trochę plastikowo.
 
OP
OP
Martino

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#7
Typowy gasthaus z Bawarii albo z Tyrolu. Fajnie Ci wyszło klejenie jak na pierwszy raz. Przydałoby się tylko trochę spatynować ten budynek, bo deski wyglądają trochę plastikowo.
Deski malowałem, starałem się by miejscami miały inny odcień. Nigdy nie patynowałem, czytałem, oglądałem porady i w sumie nie jest to takie proste. Kiedyś będę musiał spróbować.
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#8
Ten budynek świetnie by wyglądał na makiecie jako zajazd gdzieś w górach, zmienił bym tylko napis na "Zajazd pod niedźwiedziem" i trochę go spatynował.
 
OP
OP
Martino

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#9
Minęło sporo czasu ale dziś udało się rozpocząć pracę nad pierwszą dioramą do prezentacji modeli. Jak na nowicjusza będzie skromnie, zwykła droga krajowa z dodatkiem zieleni. Obecnie powstał rów i podniesienie na drogę asfaltową. Wymiary deski 800x400.

E221287E-FC57-4DCA-A411-4BBC71F563CF.jpeg
E289C8C2-24CE-4BBE-A556-9A0311076043.jpeg
129434CF-2586-462A-BA02-EDC4367D07DE.jpeg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki