• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy Młodego

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#83
Niby to jest to ale jednak nie do końca :) Myślę nad zrobieniem tego z hipsu o grubości 0.25mm ale mimo młodego wieku chyba szybciej osiwieje niż zrobię to ręcznie :D
A co napisałem kilka postów wyżej?:ROFL:;), na barierki własnej produkcji szkoda nerwów i czasu , zawsze możesz pogadać z Jarkiem może coś takiego za nie duże pieniądze uda się wytrawić.:)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#85
Długo się tu nic nie działo. Dioramka z mostem czeka na natchnienie do pracy ale teraz na szybko powstaje mała diormka do prezentacji solówek i osobówek. Kilka fotek z rozgrzebaną robotą i po pomalowaniu drogi ;)
SDC16250.JPG

SDC16253.JPG

SDC16264.JPG

SDC16261.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#86
Fajnie to wygląda, tylko jak dla mnie, to za bardzo błyszczą się te płyty betonowe. Przydałoby się je zmatowić.
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#89
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#90
Dziękuje za komentarze. Dziś udało mi się zmatowić delikatnie płyty ale to jeszcze nie jest efekt finalny. Doszły też znaki i słupki a pogodynka w telewizji mówiła że w weekend obfite opady śniegu ;) '
SDC16266.JPG

SDC16267.JPG

Pozdrawiam oraz zachęcam do komentowania ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#92
Beton w macie wygląda dużo lepiej. Słupki dodały realizmu tej drodze. Fajnie to już zaczyna wyglądać.
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#93
Dziękuje za komentarze. Tak jak zapowiadano spadł śnieg. Dioramke uważam na chwilę obecną gotową. Oto efekt końcowy:
SDC16282.JPG

SDC16283.JPG

SDC16272.JPG

SDC16274.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#94
Całkiem fajnie to wyszło , może ciutkę mi brakuje błota pośniegowego na samych płytach, ale to tak się czepiam.:p:D
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#95
Całkiem fajnie to wyszło , może ciutkę mi brakuje błota pośniegowego na samych płytach, ale to tak się czepiam.:p:D
Błoto miało być tylko coś poszło nie tak :( Zrobiłem mój śnieżną miksturę i zabarwiłem ją delikatnie farbką w kolorze piasku ale coś nie wyszło co nie oznacza że kiedyś tego nie poprawie ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#96
Błoto miało być tylko coś poszło nie tak :( Zrobiłem mój śnieżną miksturę i zabarwiłem ją delikatnie farbką w kolorze piasku ale coś nie wyszło co nie oznacza że kiedyś tego nie poprawie ;)
Jak się mogę coś doradzić to najlepszy do tego jest wasch , najpierw usyp na wikolu śnieg możesz spróbować zrobić ślad kołami ale będzie ciężko a potem delikatnie waschem trzeba podmalować.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki