• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy Młodego

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#67
Widzę że mosty i wiadukty są na topie:D.Dopiero co Irokez zaprezentował swoją dioramę o tej tematyce, teraz Ty rozpocząłeś prace w podobnym stylu, ja również wykonuję dioramę
z mostem w roli głównej:ROFL:.To jest jakaś zmowa, czy co?
Zapowiada się świetnie,czekam na dalsze relacje.
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#68
Widzę że mosty i wiadukty są na topie:D.Dopiero co Irokez zaprezentował swoją dioramę o tej tematyce, teraz Ty rozpocząłeś prace w podobnym stylu, ja również wykonuję dioramę
z mostem w roli głównej:ROFL:.To jest jakaś zmowa, czy co?
Zapowiada się świetnie,czekam na dalsze relacje.
Żadna zmowa. Mi już taka dioramka od czerwca chodziła po głowie. U was to jakoś wygląda a ja mam tylko piankę i trochę gipsu ale kilka dni i was podgonię ;)
To jaką dioramkę robimy następną? :D
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#70
Nikomu się nie podoba? To może pokażę trochę więcej :D
Dziś popołudnie miałem zawalone i nie udało mi się wygospodarować trochę czasu na dłubaniny ale do nocy jeszcze daleko ;)
Budowy wiaduktu ciąg dalszy, filary wymagają jeszcze szpachlowania i faktury betony więc można lecieć dalej ;) (pęseta leże na przezroczystym plexi żeby coś było widać)
SDC15304.JPG


SDC15306.JPG

Myślę że z wysokością jest ok ;) Zachęcam do wyrażania swoich opinii :D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#76
Dla mnie to jest on za wysoki jak na Polskie warunki :D tak 3,7 był by idealny, tak żeby lodówki miały ok 1/2 mm przerwy :) Tez chyba muszę o czymś takim pomyśleć bo 100 metrów od domu mam taki wiadukt pod którym 1 zaklinowana ciężarówka w tygodniu to norma :D Czekam na dalszy rozwój sytuacji ;)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#77
O zapowiada się ciekawie będziesz robił trawę czy śnieg?
Raczej śnieg. Po ostatniej dioramce przypadł mi bardzo do gustu :D
No taki wąski wiadukt jak na krajówkę .:D
Kto powiedział że to krajówka? To będzie wojewódzka ;)
Dla mnie to jest on za wysoki jak na Polskie warunki :D tak 3,7 był by idealny, tak żeby lodówki miały ok 1/2 mm przerwy :) Tez chyba muszę o czymś takim pomyśleć bo 100 metrów od domu mam taki wiadukt pod którym 1 zaklinowana ciężarówka w tygodniu to norma :D Czekam na dalszy rozwój sytuacji ;)
Pierwowzór też jest dość wysoki więc i ten taki będzie :)
Dziś ciąg dalszy fotorelacji z pracy. Wykonałem most i teraz muszę go zabudować,
Kilka fotek podglądowych:
SDC15309.JPG


SDC15310.JPG


SDC15311.JPG


P.S Wie ktoś jak wykonać taką barierkę jak na tym zdjęciu?
SDC15236.JPG
Pozdrawiam i zachęcam do wyrażania swoich opinii :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#79
Coraz lepiej to wygląda, co do barierki to polecam coś gotowego , samemu nie wyjdzie to ani dokładnie ani ładnie a do tego będzie bardzo pracochłonne, ewentualnie skróty w postaci betonowego muru zamiast barierki.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki