• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy Młodego

OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#44
Młotkiem potraktuj jakiś niepotrzebny model jak taki masz:) Ja tak zrobiłem teraz wygląda jak po zderzeniu z lokomotywą:D
Mi bardziej chodziło o drzewo. Dbam o moich kierowców i nie będę ich uśmiercał zderzeniami z lokomotywami :D. Niestety zabawka po podgrzaniu pękła i nadawała się tylko do kibla i tam trafiła. Nic innego nie dało się zrobić ;)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#45
Mi bardziej chodziło o drzewo. Dbam o moich kierowców i nie będę ich uśmiercał zderzeniami z lokomotywami :D. Niestety zabawka po podgrzaniu pękła i nadawała się tylko do kibla i tam trafiła. Nic innego nie dało się zrobić ;)
Mam na swojej dioramie modele drzew Woodland scenic, są bardzo dobrej jakości, oczywiście można zrobić też samemu. Osobiscie jestem zwolennikem kupnych ale nie mam nic przeciwko robionym:)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
Mam na swojej dioramie modele drzew Woodland scenic, są bardzo dobrej jakości, oczywiście można zrobić też samemu. Osobiscie jestem zwolennikem kupnych ale nie mam nic przeciwko robionym:)
Ja tam idę do ogrodu, urywam odpowiednią gałązkę, przycinam, ośnieżam i mam drzewka. A zaraz jakiś moderator tu przyjdzie i wszystko poleci na bocznice :D
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#54
Dziękuje wszystkim za komentarze ;).
Dziś z rana był mały postęp. W miejsce chińczyka przyszedł stary i do niczego się nie nadający Wiking. Jeszcze tylko trzeba zamontować słupy, poprawić górną warstwę śniegu i delikatnie zdewastować płot. Teraz kilka fotek ;)
SDC15280.JPG


SDC15281.JPG


SDC15282.JPG

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ;)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#56
Zimowa sceneria to zawsze jakieś urozmaicenie. Podoba mi się szczególnie dlatego, że można postawić tam pługo-piaskarkę.:)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#57
Fajnie , fajnie ale śnieg na Wikingu mi się nie podoba , wygląda jakby ciężarówka kąpiel skończyła i z piany wyszła.:D
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#58
Dziękuje za waszą krytykę :)
Diorama już gotowa!
Wszystko na Tip-Top. Przyjemnego seansu życzę ;)
SDC15286.JPG


SDC15287.JPG


SDC15292.JPG


SDC15296.JPG


Zimowa sceneria to zawsze jakieś urozmaicenie. Podoba mi się szczególnie dlatego, że można postawić tam pługo-piaskarkę.:)
Zawsze możemy się jakoś dogadać :D
Fajnie , fajnie ale śnieg na Wikingu mi się nie podoba , wygląda jakby ciężarówka kąpiel skończyła i z piany wyszła.:D
Wtedy śnieg był mokry i stąd takie złudzenie. Zobacz jak to wygląda teraz:
SDC15288.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki