• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy Młodego

OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Śmieg to mąka klejona na lakier do włosów. Ja z efektu jestem zadowolony a gdy wszystko dobrze wyschnie to psikne jeszcze białą farbą z puszki i wszystko będzie sklejone na cacy :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Z czego zrobiłeś śnieg??, bo albo foty słabe, albo śnieg słaby, albo moje oczy słabe.(n)
Miałeś rację broda. Śnieg był o kant du... Zrobiłem dziś nowy z sody oczyszczonej. Efekt jest zajefajny a jeszcze do końca nie wyschło. Z góry mówię że zdjęcia tak idealnie nie oddają rzeczywistość a jak będzie się wam podobać to mogę skręcić poradnik jak coś takiego zrobić ;). Teraz przyjemnego oglądania :)
P.S Przepraszam za miniaturki ale teraz takie są przepisy na forum :(
160620131167.jpg 160620131169.jpg 160620131170.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#25
Wygląda całkiem nieźle. Nie pytaj, tylko pisz jak takie coś zrobić, bo porady są mile widziane. :)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Nikt się nie podpisał pod moim projektem. Szkoda :(
Wystartował projekt nowej dioramki. Ma ona przedstawiać jakąś drogę, przystanek PKS i płot betonowy. Kilka fotek z początków.
SDC15270.JPG


SDC15269.JPG
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#30
Dziękuje wam Panowie za komentarze.
Lecimy powolutku do przodu.
Doszedł płot betonowy
SDC15273.JPG

Skrawek mini parkingu dla osobówek
SDC15272.JPG

Oraz ex-reklamówka do tuningu :D
SDC15274.JPG
 

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
#32
Jak dla mnie również wszystko zapowiada się ładnie a chińczyka możesz przerobić na wrak po wypadku z udziałem pociągu towarowego
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#33
Już nie będę straszył tym chinolem :D. W planach miał on mieć bliskie spotkanie z drzewem ale nawet do tego te zabawki się nie nadają i całość poleciała do kosza ;). Ktoś ma jakieś propozycje co można tam wstawić? ;) Do wygrania rower i wycieczka po Rumunii :D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#34
Już nie będę straszył tym chinolem :D. W planach miał on mieć bliskie spotkanie z drzewem ale nawet do tego te zabawki się nie nadają i całość poleciała do kosza ;). Ktoś ma jakieś propozycje co można tam wstawić? ;) Do wygrania rower i wycieczka po Rumunii :D
Tak atrakcyjna nagroda, więc moja propozycja to stary pordzewiały kontener 20 z otwartymi drzwiami i jakimś szpejem typu opona albo inne kawałki auta.;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#38
MAN-a też nie mam na stanie :( Planuje zimową scenerię i raczej chodzi mi o coś takiego co można wystrugać z byle czego ;)
O panie modelarstwo to sztuka a nie byle co trza się postarać :ROFL:, takie narożniki gdzieś pod płotem na końcu placu to najczęściej miejsce pełne śmieci , złomu i rzeczy z którymi nie wiadomo co zrobić, często też rosną w takich miejscach krzaki a płot ma dziury.;)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#39
O panie modelarstwo to sztuka a nie byle co trza się postarać :ROFL:, takie narożniki gdzieś pod płotem na końcu placu to najczęściej miejsce pełne śmieci , złomu i rzeczy z którymi nie wiadomo co zrobić, często też rosną w takich miejscach krzaki a płot ma dziury.;)
Firma z kapitału Unii to i płot nowy ;). Jakiś złom i jedno, dwa drzewka i powinno być ok ;). Brodagaz jest proszony o odbiór roweru :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki