• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy Młodego

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam w moim nowym temacie. Zakładam go ponieważ od czasu do czasu dłubnę jakąś dioramkę.
Ostatnio stwierdziłem że potrzebuje nowej dioramy do prezentacji modeli bo ta mi jak i wam się pewnie już znudziła tak więc wymyśliłem sobie drogę krajową, jakąś drogę wojewódzką i zatoczkę z przystankiem PKS.
Droga już wygipsowana i wymalowana. Mam wątpliwości co do oznakowania poziomego i proszę kolegów o ewentualne poprawienie ;). A teraz fotki :)
120420131083.jpg 130420131087.jpg 130420131086.jpg
 

marekh0

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#2
Z całym szacunkiem ale to wygląda jakby obrazy
Pablo Picasso

Tylko z tą różnicą że przedszkolak domalował białe paski a ty ustawiłeś samochody.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#3
Mlody ! Witam a czy Ty masz "prawajazdy", jezeli tak to przypomnij sobie temat o oznaczeniach poziomych na drogach , jezeli nie to poczytaj "Przepisy i Zasady Ruchu Drogowego",oraz o oznaczeniach poziomych .;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#5
Pomijając już oznaczenia poziome drogi to jakość wykonania linii jest tragiczna. Przypomina mi to radosną twórczość niektórych ekip malujących pasy na jezdniach tak jaj na fotkach znalezionych w internecie:

pasy-na-jezdni-490-OBRAZKY.PL.jpg 1722_Krzywa_droga.jpg



Wybacz, ale nie kupuję takiej pracy. Dołóż trochę staranności w malowaniu, a efekt będzie dużo ciekawszy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#10
Albo kup sobie pisak olejowy biały z cienką końcówką i przy linijce zrobisz równiutkie kreski. Koszt w sklepie papierniczym jakieś 6 do 10 zł.
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Spokojnie Panowie :). Przypomniałem sobie sobotni wyjazd do działdowa i teraz będzie ok! Narazie zerwałem stary gips i schnie nowy. ;) pozdrawiam
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Droga poprawiona ;). Zrezygnowałem z drogi krajowej a będzie droga wojewódzka. Mam nadzieje że odkupiłem teraz swoje winy :).
180420131090.jpg 180420131089.jpg
P.S ten model to zapowiedź tego co niedługo będzie się działo na warsztacie ;)
Pozdrawiam.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#16
Pomijając już oznaczenia poziome drogi to jakość wykonania linii jest tragiczna. Przypomina mi to radosną twórczość niektórych ekip malujących pasy na jezdniach tak jaj na fotkach znalezionych w internecie:

Zobacz załącznik 114752 Zobacz załącznik 114753



Wybacz, ale nie kupuję takiej pracy. Dołóż trochę staranności w malowaniu, a efekt będzie dużo ciekawszy.

ZDJECIE PIERWSZE PRZWDSTAWIA TZW, DROGE TESTOWA, JEST TO ODCINEK OKOLO 2 Km. GDZIE SPRAWDZANE I TESTOWANE SA ROZNE RODZAJE FARB DO MALOWANIA OZNACZEN POZIOMYCH NA AUTOSTRADACH I INNYCH WSZELAKICH DROGACH;)
 
OP
OP
Młody

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Witam Witam :).
Dziękuje wszystkim za komentarze.
Dziś mały postęp przy dioramce. A dokładniej spadł śnieg :D
Dojdzie jeszcze kilka znaków i tablica z nazwą miejscowości (nie wiem jak to się fachowo nazywa).
Teraz czas na fotki :)
180520131138.jpg 180520131140.jpg
A tutaj już dioramka na przeznaczonym dla niej miejscu
180520131141.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki