• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - irokez46

SECOND MODELS

Znany użytkownik
Reakcje
7 0 0
Nie zaglądałem do Twoich tematów.Jednak dziś skusiłem się na odpowiedź oraz słowa krytyki i docenienia.
Z tego co zauważyłem Jesteś "masterem" pod kątem waloryzacji oraz wykonywania świetnych prac modelarskich.Mogę jedynie pozazdrościć umiejętności i trzymać kciuki.
Sam w przyszłym lub bardziej przyszłym :) roku chcę zrobić ,zbudować mały moduł "samochodowy" na razie gromadzę materiały i pomysły .
Gratulacje za Twoje Prace .... są świetne i potrafią wiele nam pokazać jak należy postępować w ich "budowaniu" ;)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Gdyby ktoś miał na sprzedaż jakąś suwnicę, najlepiej Kibro to prosze o wiadomość.Ja potrzebuję jej połowę.W domyśle jej druga cześć ma być za hałdą węgla.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki