• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Dobre , fajnie wyszło, to trawsko to widać że na gnojowicy rośnie bujne i zielone, ale ten pracownik z łapami w kieszeni to mnie wkurza.;)
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
Swojskie klimaty ;). Kawał dobrej roboty. Nigdy bym nie przypuszczał, że wywóz szamba zrobi na mnie tak pozytywne wrażenie (y).
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Piasku drobnego.Nic innego mi do głowy nie wpadło.Jak wszystko wyschło to pomalowałem i jako tako chyba wygląda.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Po wielu miesiącach powróciłem do pracy nad moja dioramą z wiaduktem, którą wcześniej prezentowałem w dziale kolejowym.Trawa posadzona, drzewa na chwile obecną tylko do zdjęć, jeszcze będzie je trzeba dobrze "osadzić".Pozostało sporo pracy takiej jak zaszutrowanie toru, pomalowanie i dokończenie samego wiadukty czy wreszcie koryto rzeki i sama woda.

SAM_2328.jpg
SAM_2329.jpg
SAM_2330.jpg
SAM_2331.jpg
SAM_2332.jpg
SAM_2333.jpg
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Teraz już jest pięknie. Jak dojdzie szuter i woda w rzece to zapewne większość kolegów wraz ze mną będzie miała problemy z odróżnieniem rzeczywistości od zdjęcia dioramki ;). Super efekt!!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki