• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - irokez46

M

Maverick

Gość
#24
Kurcze zapowiada się kolejna fantastyczna dioramka z pożarem i jeśli bedzie wygladać jak ta z plonącą stodolą, którą kiedyś mialem okazję widzieć u Ciebie to bedzie fantastyczna. Trzymam kciuki i czekam na dalsze fot-relacje z postepu prac.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
#28
Jak się Irokez bierze za jakiś temat to może wyjść tylko coś zajebiaszczego.( Nie cukruję bo nie muszę)
Zapowiada się naprawdę ciekawy temat, nie mogę się doczekać postępu prac.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
#30
A jak temat DHL, przewróconego DAFa? Gdybyś kiedyś sprzedawał ten model to jestem chętny, idealnie będzie pasował do TNT ;-)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#35
Daf zrobiony realistycznie. Widać przemyślane ruchy "młotka". Co do dioramki z płonącym budynkiem , to zapowiada sie nieżle. Widziałem kiedyś w Herpie lub Hamburgu podobne klimaty. Jest na co popatrzeć. Sporo kasy pewnie wydasz na strażaków, bo jak widzę to kilka ekip będzie to gasić.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#36
Po nowym roku, jak dotra do mnie wszystkie elementy "układanki" ruszam z nową dioramką.Dziś dotarła pierwsza obora z Buscha.Jakością i łatwością spasowania elementów jestem pozytywnie zaskoczony.Całość to laserowo ciety karton i drewno.Do tego kilka ramek z plastikowymi elementami.Teraz pozostaje czekać na drugą oraz na inne elementy z LPG(PGR).

SAM_9503.jpg
SAM_9504.jpg
SAM_9505.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki