• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#1
Przyszła pora na pokazanie mojej dioramy, nie jest to szczyt marzeń, ale od czekoś trzeba zacząć.Jest już w zasadzie gotowa, pozostały ewentualne poprawki i cały czas zastanawiam się nad umieszczeniem słupów telegraficznych przy szlaku.
Całość to 90 x 30 cm, przedstawia osiedlowe garaże z połowy lub końca lat 80-tych.Przepraszam za słabe zdjęcia, ale nie mam dobrych warunków do ich robienia.
SAM_4307.jpg
SAM_4308.jpg
SAM_4309.jpg
SAM_4310.jpg
SAM_4311.jpg
SAM_4312.jpg
SAM_4313.jpg
SAM_4314.jpg
SAM_4318.jpg
SAM_4320.jpg
SAM_4322.jpg
SAM_4324.jpg
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#2
mistrzostwo świata :)
naprawdę ślicznie
jak się da to opuść lemiesz w spychu (na postoju zawsze mają opuszczone)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#3
Do mistrzostwa jeszcze sporo brakuje.;)Niestety nie da się opuścić tego lemiesza a też mnie taki podniesiony wkurza.
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
#5
Gagar bez tłumika na osiedlu garażowym pod koniec lat 80-tych?;) To chyba z desy normalnie :) Bardzo fajna sceneria
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#8
no sądząc po autach to może być nawet przełom 70/80 tych .Natomiast nawet wtedy nie było już chyba gagaróe bez tłumika a i ryflaki miały inne oznaczenia ale jest DOBRZE
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.285 41 5
#9
Chłopaki, to jest (tak mi się wydaje) diorama do prezentowania taboru, a nie diorama dopasowywana do taboru lub odwrotnie. Jak się nie ma do czego przyczepić, to się czepiacie byle czego :) Taka polska natura :)
Irokez - Good Job (y)
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#10
Chłopaki, to jest (tak mi się wydaje) diorama do prezentowania taboru, a nie diorama dopasowywana do taboru lub odwrotnie. Jak się nie ma do czego przyczepić, to się czepiacie byle czego :) Taka polska natura :)
Irokez - Good Job (y)
pewnie że masz racje tylko tak na temat tego zestawienia przy okazji napisałem a dzieło Piotra pierwsza klasa
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#11
Spokojnie Gagarów ci u mnie dostatek z każdej epoki.:podstepny:Ten był pod ręką więc i został ustawiony do zdjęć.Doskonale wiem że epokowo zarówno on jak i ryflaki z tymi oznaczeniami tam nie pasują.Co będzie tam stało jeszcze nie wiem.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#13
Ogólnie każda z moich dioram ma przypisany dany skład.Lubię taki ład i nie lubię wszystkiego przestawiać, to już chyba takie moje zboczenie.:D
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#17
Płyty to produkt GPMu.Naklejone na płyte a potem pomalowane zwykłym sprajem samochodowym.Na koniec brudzenie pigmentami a w zasadzie jednym o kolorze piasku.Washem porobiłem śłady od oleju i inne wycieki z samochodów, ale na zdjęciach tego niewidać.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#18
A ja jestem zły! To marnotrawstwo! Bardzo fajny, wręcz genialny kawał szlaku na przedmieściach miasta, a ja pytam DLACZEGO NIE NA ZNORMALIZOWANYCH PROFILACH!!? Tak fajnie można by się zabawić :(.
PS Modele samochodów bombastyczne!! Zaś co się tyczy czanrej wołgi to w "Białym" uciekaliśmy z kolegami przed starszym modelem tego samochodu :) Ale przyznaję - ciarki przechodzą i na myśl o tym nowszym ;) .
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#20
DLACZEGO NIE NA ZNORMALIZOWANYCH PROFILACH!!? Z prostego powodu, brak miejsca a wszystkie dioramy jestem zmuszony robić pod wymiar gabloty.;)
 

Podobne wątki