• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy i makiety od SCYZORA

OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dziękuję za komentarze (y).
Pracuję na nowym projektem i mam pewne wątpliwości?
Sprawa dotyczy kolorystyki sklejanego domku wraz z garażem.
W oryginale jest bardzo cukierkowy i nie do końca mi to pasuje.
Proszę o rady, sugestie w tym temacie.
W załączeniu fotki przedmiotowego domku.
image000000(4).jpg image000001.jpg image000002.jpg image000003.jpg
Pomożecie?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Pracuję na nowym projektem i mam pewne wątpliwości?
Sprawa dotyczy kolorystyki sklejanego domku wraz z garażem.
W jakich latach umieszczasz ten nowy projekt? Jak w obecnych, to kolorystyka jest prawie dowolna, bo domy dziś są malowane/tynkowane w różnych kolorach. Jeżeli to czasy PRL-owskie, to głównie szary tynk był stosowany.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dzięki za podpowiedzi (y)
W jakich latach umieszczasz ten nowy projekt? Jak w obecnych, to kolorystyka jest prawie dowolna, bo domy dziś są malowane/tynkowane w różnych kolorach. Jeżeli to czasy PRL-owskie, to głównie szary tynk był stosowany.
Projekt, to czasy teraźniejsze.
Budynek i garaż sklejone oraz wstępnie pomalowane.
image000000.jpg

image000001.jpg

image000002.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Diorama ciekawa, ale zapytam, tak z ciekawości, dlaczego kładziesz płyty betonowe tak jak płyty chodnikowe? Tak gdzieś są kładzione, czy to tylko Twoja wizja placu z płyt betonowych?
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Diorama ciekawa, ale zapytam, tak z ciekawości, dlaczego kładziesz płyty betonowe tak jak płyty chodnikowe? Tak gdzieś są kładzione, czy to tylko Twoja wizja placu z płyt betonowych?
Przez nieuwagę wykonałem płyty betonowe w ten deseń, ale sprawa jest do uratowania. Bedą tylko nieco mniejsze płyty betonowe;).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 41
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki