• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy i makiety od SCYZORA

OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dziękuję za jedyny komentarz(y), jaki został napisany po bez mała miesiącu, od czasu zamieszczenia zdjęć:(.

Super robota, chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom wykonania modeli:)
Super robotą to bym tego nie nazwał. Jeśli chcesz cokolwiek osiągnąć, musisz dużo pracować, doskonalić warsztat a efekty przyjdą same.
Powodzenia w realizacji planów(y)
 

Dariusz71

Aktywny użytkownik
Reakcje
959 2 0
Na pierwszy rzut oka, było za kolorowo. Ale jak przyglądałem się dłużej, to coraz bardziej mi się podoba. Bardzo fajnie są ślady na wewnętrznych ścianach. Może bym zmatowił opony i dodał trochę mchu. Bardzo fajny składzik nieładzik ;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dziękuję za komentarze(y).
Ja bym te "opony" jednak wywalił, bardziej na dętki nadmuchane wyglądają, nie masz gdzieś starych opon z innych modeli?
Świetnie te niebieskie drzwi wyszły jak i ściany budynków :)
Wiem że nie najlepiej wyglądają te "opony". Jak coś znajdę to zrobię podmianę, lub bardziej je zachwaszczę, aby nie dawały po oczach:D.
Dariusz71 - zieleninka będzie uzupełniana.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 41
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki