• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy i makiety od SCYZORA

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
nie wiem czy już to pisałem, ale jedna rzecz mi nie daje spokoju - ułożenie płytek chodnikowych mijankowo - układa się je w kierunku wzdłużnym chodnika by uniknąć kosztownego cięcia płytek. Widzę, że u ciebie na palecie są również płytki połówkowe i pewnie dlatego ekipa je układa w ten sposób :D pale i tak jest super
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
nie wiem czy już to pisałem, ale jedna rzecz mi nie daje spokoju - ułożenie płytek chodnikowych mijankowo - układa się je w kierunku wzdłużnym chodnika by uniknąć kosztownego cięcia płytek. Widzę, że u ciebie na palecie są również płytki połówkowe i pewnie dlatego ekipa je układa w ten sposób :D pale i tak jest super
Płytki chodnikowe to wyrób Auhagena, nic z tym fantem nie zrobisz.;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Asfalt to pracochłonna zabawa, wykonany z zawartości wkładu filtra do wody/ zmielony/ i wikolu.
Płot to wyrób Fallera 180433.
 

DemoneQ

Użytkownik
Reakcje
21 3 1
Asfalt to pracochłonna zabawa, wykonany z zawartości wkładu filtra do wody/ zmielony/ i wikolu.
Płot to wyrób Fallera 180433.
Dzięki. Myślałem że to jakiaś siatka z czegoś. W tym zestawie Fallera brama ma prowadnicę? Można troszkę więcej o tym asfalcie ? Chyba że dobrze rozumiem. Z filtra jest jakiś proszek , mielisz go jeszcze bardziej, pomieszany z klejem i z tego jest asfalt?
 
Reakcje
3 0 0
Jestem innego zdania. Diorama zapowiada się naprawdę ciekawie, natomiast sam budynek według mnie nie, jeśli kolega Scyzor pozwoli to mam takie uwagi: ogólnie biurowiec robi wrażenie bardzo "szczupłego", że tak się wyrażę, jakby był w skali 1:100 co najmniej. Poza tym w ogóle jest za mało miejsca na jakąkolwiek klatkę schodową, nie wspominając o jakichś korytarzach na piętrach. Budowla jest ponadto jakby na siłę wciśnięta na niewielkim skrawku terenu( na którym zmieści się raczej portiernia). To wszystko moim zdaniem psuje efekt całości. Moja rada jest taka, że taki dość duży( trzykondygnacyjny ) biurowiec, można wykonać jako fasadę( widoczną z najbardziej atrakcyjnej strony dioramy), będzie wtedy tworzyć fajne tło dla ciężarówek stojących na placu. Oczywiście jeśli kolega uważa, że biurowiec jest konieczny.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 41
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki