• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy i makiety od SCYZORA

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Jak na razie super , a jak się ogląda Twoje wcześniejsze prace , to na pewno dalszy etap będzie jeszcze lepszy.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Super kanały z tymi deskami i budynek bardzo mi się podoba. Pracowałem w podobnym. Bardzo jestem ciekaw kolejnych zdjęć z prac.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Mogłem kupić jak sprzedawałeś bym teraz nie czuł zazdrości :D kawał zajeb.... Roboty! Czekam na kolejne wstawki fotograficzne.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Już wygląda jak w realu, a co będzie jak postawisz na dioramce... ;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dziękuję za komentarze.
Dalsze postępy prac nad dioramą.
Drzwi i ściany dostały wstępną patynę.
DSC06174.JPG


DSC06179.JPG


DSC06180.JPG


Fotki wnętrza.
DSC06280.JPG


DSC06239.JPG


DSC06240.JPG


Ustawiono płot i wykonano krawężniki.
DSC06175.JPG


DSC06176.JPG


DSC06177.JPG


DSC06178.JPG


Widok z góry /wstępna przymiarka budynku do placu/
DSC06181.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Fajnie to wygląda. Zastanawia mnie tylko, czy nie za szeroki jest budynek warsztatu na tą dioramkę. Czy wjedzie samochód ciężarowy w bramę budynku, np od dolnego krawężnika?
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Fajnie to wygląda. Zastanawia mnie tylko, czy nie za szeroki jest budynek warsztatu na tą dioramkę. Czy wjedzie samochód ciężarowy w bramę budynku, np od dolnego krawężnika?
Mozna przyjac, ze to warsztat dla 'dostawczakow' i juz kazdy sie zmiesci na zakrecie :) Ale fakt - gdyby byl jeszcze jeden rzad 'plyt' od strony dolnego kraweznika bylo by latwiej wjechac. Dla mnie super praca bo wiem ile wkladdu pracy wymaga takie wycinanie w kartonie :) Fajnie zrobiona faktura budynku i 'przebarwienia'. Dach bym zrobil na plasticzanej podklejce - pmma albo pcv. Wtedy nie podginal by sie tak na krawedziach.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 41
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki