• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy i makiety od SCYZORA

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.513 33 0
Super super super ;) I teraz sobie wyobraźmy metry takiej drogi i autka RC :) i nas w koło makiety ;D a gdzieniegdzie przecinka linii kolejowej .... może kiedyś w Poznaniu wspólnie cos takiego powstanie. To by było coś;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Super super super ;) I teraz sobie wyobraźmy metry takiej drogi i autka RC :) i nas w koło makiety ;D a gdzieniegdzie przecinka linii kolejowej .... może kiedyś w Poznaniu wspólnie cos takiego powstanie. To by było coś;)
Faktycznie, taka lub podobna diorama na której by mogły jeździć pojazdy to było by coś fajowego:).

Po wczorajszych, nocnych przymrozkach diorama wygląda tak:D
DSC00599.JPG


DSC00602.JPG


DSC05963.JPG


DSC05964.JPG


DSC05966.JPG


DSC05967.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
Jakoś przeoczyłem Twoje nowe pokazy, no i oglądając jestem znów pod ogromnym wrażeniem. U Ciebie to jak nic się nie dzieje to cisza, ale jak już zaczynasz coś robić, to idziesz po całości. Kapitalne te dwie ostatnio pokazane dioramy. No a fotki ze szronem rewelacyjne. (y)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Dzięki za komentarze:), miło mi że podobają się Wam moje prace.

Fenomenalnie wychodzą Ci te dioramy. Tutaj jedynie co bym zmienił, to barierki. Powinny być w poboczu, a nie w jezdni.
Masz raję, poprawię je.
Dziś relacja z prac nad kolejną dioramą. Swego czasu robiłem przymiarki do dioramy TRANSBUD. Przeleżała u mnie ze dwa lata........... i postanowiłem ją sprzedać.
W porę jednak się zreflektowałem i odstąpiłem od sprzedaży, by dokończyć dzieło.
Tak oto powstaje diorama Baza transportowa.
DSC04852.JPG


DSC04853.JPG


DSC04856.JPG


DSC06084.JPG


DSC04035.JPG


DSC04036.JPG


DSC04038.JPG
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Ale fajnie oddałeś klimat tamtych lat . Do tej pory idzie spotkać tak wyposażone warsztaty .
Diorama którą pierwotnie chciałem wykonać pod nazwą ''Transbud", nawiązywała do faktycznie istniejącej firmy z lat 70 ubiegłego wieku, w której odbywałem praktykę.
Zapamiętałem , na ile to możliwe klimaty tamtych czasów i mam nadzieje że udało mi się je odtworzyć.
Przedstawiony na w/w fotkach budynek wykonałem 5,5 roku wstecz. Był w podzespołach tzn. ściany główne i działowe nie były ze sobą sklejone, dopiero teraz zaczynam
to wszystko składać w całość.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
Ciekawy pomysł. Fajnie to wszystko wygląda. Typowy stary warsztat. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 41
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki