• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ffox | Dioramy i makiety

OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#41
Dzień dobry wszystkim.
Chciałem przedstawić magazyn na dioramę, wykonany z kartonu oraz imitacji cegły firmy Faller.
Na tą chwilę moje umiejętności nie pozwalają zrobić czegoś lepszego.
Do ukończenia zostały drobne poprawki i dach, który jeszcze jest w fazie przemyśleń jak powinien zostać wykonany.
Budynek nie jest jeszcze przyklejony, więc w niektórych zdjęciach odstaje od podłoża.

20180217_124614_HDR~2.jpg 20180217_124656_HDR~2.jpg 20180217_125051_HDR~2.jpg 20180217_125122_HDR~2.jpg 20180217_130221_HDR~2 2.jpg
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
#45
"Cegły" wydają się mocno przeskalowane. Nie chodzi o perfekcjonizm, ale na tle wrót magazynu rzuciło mi się to w oczy. Całość robi na mnie jednak znakomite wrażenie. Tak trzymaj!
 

aviaTTor

Nowy użytkownik
Reakcje
4 0 0
#47
Piękna diorama magazyn klimatyczny,jedynie co mnie trochę razi to te deski zamiast podkładów na kożle oporowym,ale to łatwo poprawić;)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#48
A ja uważam, że jest git, jak jest teraz.
Ja bym nawet nie dorabiał dachu. Zawaliłbym środek belami, trochę osmalił - jakby po pożarze. Taki opuszczony magazyn.
Macie talent towarzyszu (y)(y)
 
OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#50
Piękna diorama magazyn klimatyczny,jedynie co mnie trochę razi to te deski zamiast podkładów na kożle oporowym,ale to łatwo poprawić;)
Poprawię to. Wszelkie uwagi mile widziane :)
Ja bym nawet nie dorabiał dachu. Zawaliłbym środek belami, trochę osmalił - jakby po pożarze. Taki opuszczony magazyn.
Świetny pomysł, tylko gorzej byłoby z wykonaniem :) podpatrzę jakieś zdjęcia takich spalonych magazynów.
 

tomekkor

Znany użytkownik
Reakcje
5.509 31 1
#51
Nadproża zrobiłbym jako żelbetowe, wykonane z papieru samoprzylepnego do drukarek, odpowiednio dociętego i pomalowanego np. farbą Faller beton, a następnie spatynowane wg uznania. Jest to łatwy do naklejenia i cienki materiał.
 

Podobne wątki