• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy ffox'a

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Bardzo fajny klimat na tej dioramie. Ten dostawczak to też złomek (tak jak wagon), czy normalnie jeżdżący? Pytam bo brak na nim tablic rejestracyjnych, a jego wygląd sugeruje jeszcze użytkową wartość tego samochodu.

OP
OP
ffox

ffox

Administrator
Zespół forum
Polecam jeszcze opiłki metalu
Dobry pomysł :) opiłki można łatwo samemu zrobić na szczęście, a że co chwilę coś przycinam albo szlifuję, to zachowam.
Ten dostawczak to też złomek (tak jak wagon), czy normalnie jeżdżący?
No właśnie ciężko jednoznacznie określić.
Brak tablic, brak kierunkowskazu (mogę doczepić), brak wycieraczek... chciałem żeby wyglądał na odstawiony.
VW Transporter.jpg

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Heloł :) Jakie planujesz napędy zwrotnic? Bambuły przerzucane przy gruncie, czy elektryczne? (bo pędni nie widzę). Pytam, bo nie wiem czy na wszelki wypadek nasłać niespodziewaną kontrolę z UTK. Założę się, że (tak jak było w Poroninie) jeżeli zwrotnice będą przestawiane przy gruncie to tarcze manewrowe będą regularnie przeżynane..... Pozdrawiam Michał. Sama diorama super!