• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy DL

Reakcje
1.731 13 0
#1
Nowa diorama tym razem ze skałami i droga samochodową....
Trwają jeszcze prace na udoskonalaniem klimatu, strukturą i odcieniami skał ..
DSC01454qwe.jpg
Droga asfaltowa dziś będzie położona ( asfalt tym razem będzie równy i zadbany )....:)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#2
No tak skały dla skalniaka z Norwegii.:D Jakiegoś łosia albo trola będzie musiał sobie tam postawić.:ROFL:
Będzie idealna do focenia modeli.
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#3
Te skały jakieś takie dodupowate. Wyglądają jak sterta nadpsutych kawałków ciasta.
Czy to coś o choinkopodobnym kształcie nie powinno być innego koloru?
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#5
Troszkę teraz je wycieniowałem i dodaję powoli zieleń w niektóre szczeliny.....
A materiał .. cóż pianka ,która nacinałem i dłutowałem by uzyskać taki klimat.... pianka po obróbce jest niestety porowata.... prawdziwe skałki też można zastosować ,ale to znacznie zwiększy ciężar.....;)
 

Załączniki

M

Maverick

Gość
#13
Skalniak niebawem w łapska swoje weźmie.:ROFL:
Lepiej z tymi ciemniejszymi iglakami.
No weżmie, weżmie i będzie focil wreszcie swoje modele :cool: Co do koloru choinek to podobają mi się w obydwu wersjach. Natomiast skaly trochę mnie rażą tą strukturą "pumeksu" i to bardzo... Przy czym kolor i odcienie mają po prostu idealny, doskonaly, to samo jeśli chodzi o zieleń. Pobocze drogi jest fantastycznie zrobione (y) Daniel da się coś zrobić z tymi skalami aby "wygladzić" ich powierzchnię? Zlikwidować ten efekt pianki/pumeksu?
Nie widzę struktury/powierzchni drogi a to też dość ważny element, zrobisz zdjęcia tak aby ją bylo widać?

P.S. Te tlo musi być dolączone do kompletu, razem z dioramką :D
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#14
No weżmie, weżmie i będzie focil wreszcie swoje modele :cool: Co do koloru choinek to podobają mi się w obydwu wersjach. Natomiast skaly trochę mnie rażą tą strukturą "pumeksu" i to bardzo... Przy czym kolor i odcienie mają po prostu idealny, doskonaly, to samo jeśli chodzi o zieleń. Pobocze drogi jest fantastycznie zrobione (y) Daniel da się coś zrobić z tymi skalami aby "wygladzić" ich powierzchnię? Zlikwidować ten efekt pianki/pumeksu?
Nie widzę struktury/powierzchni drogi a to też dość ważny element, zrobisz zdjęcia tak aby ją bylo widać?

P.S. Te tlo musi być dolączone do kompletu, razem z dioramką :D
To diorama eksperymentalna jeśli chodzi o skały... Będę robił nową z dużo lepszymi skałami, bo zieleń to chyba może być taka, jaka jest....:rolleyes:..
 

Załączniki

M

Maverick

Gość
#15
Daniel jak dla mnie to tylko ta struktura tych skal czyli ta "dziurawica pumeksowa" trochę razi ale poza tym dioramka jest doskonala.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#19
Nie mogę nic napisać tylko doceniam do n -tej potęgi.
Już Maverickowi zazdroszczę mega dioramy.
Daniel szacun, zieleń jest bezbłędna, skały idealne norweskie.:)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#20
DSC01697wask.jpg
DSC01702wask flow.jpg
DSC01698wask.jpg

Poprzednia diorama ze skałkami została niestety , a może i "stety" przerobiona na dioramę ze szlakiem wąskotorowym, ale jednocześnie poprawione zostały skałki i cała zieleń.....:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 105
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28

Podobne wątki