• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy DL

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Migiem jak migiem:D.. Teraz trzeba stworzyć klimacik ... Nad ławeczka będzie się zwieszał krzew róży ( czekam aż puszczą pąki ) - żeby było romantycznie....:rolleyes:
 

rafalse

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jesteś niesamowity Daniel. Świetnie Tobie wychodzą kolejne poprawki, do tego stopnia nawet że czasem muszę szczękę z ziemi zbierać.. Tak trzymać! :)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
świetna robota tylko ja mam problem z określeniem epoki, bo z jednej strony auta z PRLu a z drugiej nówka wózek widłowy , potem ta suwana brama i ta budka telefoniczna , trochę do reszty nie pasują .:rolleyes:

Ale plac i zieleń , tylko zazdrościć (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
świetna robota tylko ja mam problem z określeniem epoki, bo z jednej strony auta z PRLu a z drugiej nówka wózek widłowy , potem ta suwana brama i ta budka telefoniczna , trochę do reszty nie pasują .:rolleyes:

Ale plac i zieleń , tylko zazdrościć (y)
Jak Daniel robi na zlecenie to wiesz jest takie stwierdzenie: Klient nasz Pan.;)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Baza wraz z terenem i placem to adaptowany teren łącznie z budynkiem, istniejący od "dawna", a który przetrwał, aż do naszych czasów.... Przez ten długi okres parking nie uległ zbytniej metamorfozie, natomiast zmieniły się urządzenia ( brama )i samochody, ( te co są obecnie na fotkach - są moje , poza widlaczkiem ).. Na dioramie finalnie zagoszczą raczej samochody z V i Vi epoki... Zresztą, co tu dywagować ... ostatnio jak byłem w Chabówce i innych mniejszych miastach, to w jednej bazie samochodowej widziałem Iveco, i inne nowoczesne "potworki", a obok stojący ( czynny) Star 25 , Żuk , oraz kilka innych, czynnych autek z PRL'u, więc taki misz-masz, obecnie nie jest chyba czymś nadzwyczajnym - nie? Co innego w dużych miastach....[DOUBLEPOST=1386070108,1386068765][/DOUBLEPOST]Szlaban i rura w budynku zamontowana:). Została tylko poprawka malowania białoczerwonych pasów na rurze szlabanu....

DSCN3329 DZ.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Po prostu mistrzostwo świata ta diorama. Dbałość o szczegóły i realizm dopracowany na maxa. Gratuluję umiejętności. (y)
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Dzisiaj , o ile się uda to wstawiam słupy elektryczne, i kilka innych szczegółów.[DOUBLEPOST=1386134856][/DOUBLEPOST]I tak przyglądając się np. na płyty chodnikowe ,sam odnoszę wrażenie ,że są lekko nierówne, a przecież nie kładłem każdej płytki z osobna;)...Okazuje się zatem ,że wystarczy położyć chodnik wycięty laserowo, podbarwić pół suchym pędzlem , i niektóre z płytek bardziej ponacinać na łączeniach i efekt lekkich nierówności jest gotowy...:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 105
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28

Podobne wątki