• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramy DL

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.409 47 0
#21
To teraz niby przez pomyłke wyslij Maverowi ta z torami, już widze jego mine po otworzeniu paczki.:ROFL:
Te skałki są świetne i szkoda że dałeś tor wąski bo może ze zwykłym ja bym się na nią skusił.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#22
Zaden problem wy
To teraz niby przez pomyłke wyslij Maverowi ta z torami, już widze jego mine po otworzeniu paczki.:ROFL:
Te skałki są świetne i szkoda że dałeś tor wąski bo może ze zwykłym ja bym się na nią skusił.
Żaden problem wymienić tor wąski na normalny...:)
Maveric jak by dostał przez pomyłkę kolejową ,to by mnie skurw....ł chyba ma maxa....
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#27
Zaczynam budowę dużej dioramy z bazą samochodową o wymiarach 85 cm dl i 75 cm szer. temat:
Baza dla samochodów ciężarowych i tirów epoka miedzy IV - V, z budynkiem biura i spedycji z dwoma rampami ( samochodowa i kolejowa ). Niebawem fotki z pierwszych prac.:)
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#40
Całkiem fajny ten ciągniczek. Przybrudzony gdzie trzeba itd. Tylko ja osobiście pamiętam takie sprzęty bez drzwi, które właściciele zdejmowali bo im tylko przeszkadzały :) A pod tą wiatę za ciągnikiem to dodałbym jeszcze w przyszłości jakiś siewnik albo opryskiwacz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 105
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28

Podobne wątki