• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
tory jak tory... ale rozniosła mnie na strzępy ta hałda ziemi, częściowo podebrana, częściowo z trawą... jak żywcem wyjęta sprzed mojego domu... teraz śniegiem zasypana, ale jesienią tak właśnie wyglądała...
Masz piękne widoki za oknem!:)
Czy tory przy składzie, też będą lekko podsypane różnymi kruszywami?
Akurat w tym konkretnym składzie kruszywa przywożą naczepy, chociaż leży przy torach.
500m dalej jest taki zaopatrywany z wagonów.
A ja zapraszam do Włocławka, bo Poznań ma swoje targi, ale trudno dziś powiedzieć, czy modelarze samochodowi przyjadą pokazać swoje kolekcje...
Wiem Maćku, szkoda że tak to się poukładało. Dla nas sam Poznań jest dodatkową atrakcją przy wycieczce rodzinnej. We Włocławku pooglądamy modele , ale nie mam pomysłu co tam można robić wieczorem późną jesienią. Na inne zainteresowania Jędrek jest jeszcze trochę za młody.:D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Co do transportu tej kruszarki to średnio pasuję mi ta naczepa. W tej konfiguracji raczej nie ma innej możliwości jak zestawić ją dźwigiem. Lepsza była by naczepa niskopodwoziowa z najazdami, albo opuszczonym pokładem ładunkowym. A co do mocowania to można spiąć na krzyż przy gąsienicach i na najbardziej wysuniętych końcach konstrukcji taśmociągów.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Dzięki!
Narobiłem się przy tym zestawie, a teraz nie ma do niego ładunku...:(
Może rzeczywiście wykorzystam inną naczepę, albo postawię tą kruszarkę na ziemi....
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Ostatnio edytowane:

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
kruszarka_1.jpg

Niestety na Twojej naczepie nie widziałem jeszcze kruszarki, co nie znaczy, że nikt nie woził. Ta fotografia przedstawia optymalny sposób i zgadzam się z kolegą @marpama28 Życzę powodzenia w projekcie.
Diorama oraz zestaw oczywiście super.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Bardzo dziękuję kolegom za podpowiedzi!!!
Z braku stosownego taboru transportowego operator kruszarki jest zmuszony stawić się do pracy i rozpocząć proces destrukcji gruzu.
Laweta poczeka na ładunek (może jakaś rakieta do lotu na Marsa , albo przewóz na złomowisko pomników, które co kilkanaście lat stają się nieaktualne...)
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki