• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Ja bym wybrał żółtego ze względu na unikatowość w naszej skali. No a jakby starczyło finansów to oczywiście obydwa.
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Ok. Będzie żółty! Duża ładowarka pojedzie do betoniarni ładować kruszywa.
Dziękuję za komplement z unikatowością ! (Kibri 11453)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Genialnie to wygląda! Super wyglądają te oświetlone maszyny. Jedna uwaga. Jeśli koparko ładowarka pracuje samą ładowarką osprzęt koparkowy powinien być złożony do bok. Tak uczyli mnie na kursie ;P A co do wywrotki to Scania średnio mi tam pasuje. W polskich realiach pasowała by mi tam biała Scania R albo 144L, albo inny ciągnik ale już trochę zjeżdżony z wanną. Ogólnie ta dioramka robi wielkie wrażenie, Dbałość o szczegóły mistrzowska. No i muszę na jakieś korki z oświetlania modeli się chyba zgłosić bo coraz bardziej chodzi mi to po głowie ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Świetnie robota idzie 24 na dobę , szyld by trzeba lekko podniszczyć na budynku , bo jakiś taki za ładny mi się wydaje.;)
A do rozbiórki całodobowej przydały by się jakieś maszty oświetleniowe na placu, bo tak troszkę za ciemno.;)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Dziękuję za uwagi!:)
Scania też jest oświetlona , ale nie potrafię zapalić razem wszystkich pojazdów. Czekam na płytkę od Pazia, która ma tym sterować. Może was zainteresuje jego produkcja? Kilka świateł pozycyjnych, kilka różnych kogutów migających niezależnie i na przemian, awaryjne. Całość ma być zaprogramowana w kilku sekwencjach włączania. Cena myślę , że w granicach 60-100zł zależnie od ilości.
Łyżka w koparkoładowarce oczywiście jest już złożona!
Szyld podniszczę, czeka też lampa na drewnianym słupie od Kluby i barakowóz.
Pozdrawiam!:)
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
Jędrek jak oświetlasz budynki, musisz od środka włożyć kanapkę z czarnego kartonika i właściwej imitacji ściany. Ewentualnie pomalować na czarno i dołożyć imitację ścianki ;)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Faktycznie ten barakowóz trochę świeci ścianami... Myślałem , że szary podkład od środka i kilka warstw lakieru z zewnątrz załatwią sprawę, ale niestety nie...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki