• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Jędrek Super ! 264.gif Tylko te plakaty to musisz trochę "zeszmacić" bo tak to wyglądają na nowe . Nie ma dachu to są wystawione na działania atmosferyczne .;)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Wiata przeciekała wcześniej, ale dach zawalił się całkowicie dopiero przy wyburzaniu biura stróżówki tydzień temu. Dlatego podłoga jeszcze się tak dobrze zachowała.:)
Plakaty mają kilka lat, może rzeczywiście je zeszmacę, zwłaszcza ten kalendarz!;)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Budowaliśmy, budowaliśmy i zbudowaliśmy!
Minęły 2 miesiące i pierwszadiorama prawie gotowa!
Dziękuję za pomoc, dobre słowo i cierpliwość!:) Dziękuję za porady techniczne i prowadzenie za rączkę!(y)(y)(y)
Wrzucam kilka fotek!
Teraz trudniejsze dla mnie, bo nowe wyzwanie-pojazdy!
Pozdrawiam i miłego oglądania![DOUBLEPOST=1391874146][/DOUBLEPOST]Jak widać browar jest w Lublinie:)
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Efekt końcowy powala na kolana. Gratuluję pomysłu i wykonania. Bardzo realistyczna ta Twoja dioramka. (y)(y)(y)
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Tym razem mam pytanko techniczne, a nie chcę wędrować po wątkach.
Składam koparkoładowarkę Kibri. W zestawie są kalkomanie. (Właśnie , to kalkomanie czy nalepki?) Jeśli kalkomanie , to jak je odkleić od kartki i czy trzeba je najpierw wyciąć? Mam Decal Medium i Decal Fix. Czy macie namiar na jakiś tutorial?
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
Jeśli to oryginały to są to nalepki, kiedy z nich korzystałem to najpierw wycinałem z tym, że później mogą się zdarzyć problemy z odklejeniem ich.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
To są nalepki. Powycinaj te które Cię interesują nożykiem do tapet i przyklej na suchą powierzchnie i będzie trzymać.
 
OP
OP
Jędrek K

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
Moja rada zamień naklejki na kalkomanie , będzie dużo lepszy efekt.;)
A skąd wziąć kalkomanie do JCB CX4?
A miała być zagadka "Ach czyj jest ten tyłek, czyj?.."
Ps. Pomalowałem całość akrylami, było pięknie.
Niestety bez podkładu... Wszystko musiałem zmyć!:(
Czekam na przesyłkę z podkładem .:niepewny:
Przydałaby się lupka...
DSCF6094.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki