• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#61
Dziękuję za komplement!:)
Widziałem Twoje prace, także doceniam.
Na razie miesiąc...
Początkuję, więc idzie mi wolno, ale nie myślałem, że będzie aż tak...:niepewny:
Niestety idę do szpitala na kilka dni, a tu jeszcze zieleń, ogrodzenie i bruk (odbiło mi , ale chyba zrobię go po kosteczce ze szpachlówki...)
Pozdrawiam!
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#66
Walczę z kostką.
Na wydruk nanoszę pędzelkiem mieszankę szpachli Polaka i akryli.
Efekt był niestety zbyt "pędzelkowy"- okrągłe kostki.
Myślę, że po przetarciu papierem jest trochę lepiej.
Zastanawiam się , czy prysnąć wszystko lakierem bezbarwnym? Eksponują się kolory, ale pojawia się plastikowy połysk.
Chciałem na końcu użyć washa, żeby wpłynął w fugi. Bez lakieru wniknie w porowate kostki.
Coś za coś...
DSCF5937.JPG
 
Reakcje
1.731 13 0
#67
Uważam ,że to co zrobiłeś na płaskim wydruku jest super - efekt niemalże przestrzenny - brawo:).... Nie przecieraj za bardzo, tylko zostaw ten efekt jaki uzyskałeś i to co widać na zdjęciu....Całość po za niedokończonym kawałeczkiem , wygląda jak stara kostka ....:).
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#68
Hej !
Super to wygląda ,dokończ ten "nowy" kawalek i jest OK' . Utrwal potem calosc matowym lakierem bezbarwnym .(y)
Wyglada super realistycznie!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#70
Świetna robota. Oglądam Twoje poczynania i podziwiam. Ta kostka po Twoich przeróbkach wygląda bardzo dobrze. Podoba się.(y)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#74
Przejrzałem temat . Dużo dobrej , włożonej pracy. Super to wygląda!! Potrzebne są takie temat gdzie ludzie wymieniają się doświadczeniem. Pomaga to innym zmierzyć się z tematem. Kłódka nie wygląda tak źle , wiadomo, w powiększeniu zawsze coś można znaleźć do poprawy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#75
Świetny pomysł z tą kłódką. Takie maleństwa to nie tak łatwo zrobić i w powiększeniu z reguły znajduje się jakieś niedociągnięcia. Ale wygląda to niesamowicie. Gratuluję. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki