• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
No to teraz mi pojechałeś!:D
Nie nadążę za Tobą z wykonaniem!
Czy w tej betoniarni będzie wędka? (Lec Go Bartek się ucieszy!:))
A zakład chemiczny i dworzec przewinęły się chyba przez Twoją stronę na Facebooku, albo na forum.
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Bardzo mi się podoba że dach ma wreszcie jakąś realistyczną grubość konstrukcyjną a nie jest płaski jak goły arkusik blachy. I bardzo ładne proporcje ścian i otworów - maleństwo, ale zachwycające.
 

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Prawdu każe! Trzeba powiesić na ścianie za kozą instrukcję postępowania w razie pożaru! I wiaderko z węglem do kozy postawić pod nią w rogu.

;)
Inspekcja:
- Co to za sterta łatwopalnej makulatury pod samą gaśnicą przy wyjściu ewakuacyjnym?! To my wam przypominamy, wysyłamy co miesiąc biuletyn BHP i co pół roku komplet instrukcji, a wy co z tym robicie!?
- No jak to co, to są właśnie wasze instrukcje i biuletyny z ostatniej dekady...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Kapitalnie wyszło Ci wnętrze tego budynku. Bardzo realistycznie, a oświetlenie dopiero pokazuje w pełni jak to fajnie wygląda. Podoba mi się. Gratuluję.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki