• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Na początek zimowego sezonu destrukcja betoniarni.
Henio Star zainspirował mnie rok temu genialną klimatyczną przeróbką tego modelu! Spróbuję trochę bardziej współczesnej wersji...
DSCF8159.JPG
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
No, nie aż tak...
Przeceniłeś mnie, sorry... :( To ma być mniej więcej taki styl, a nie wierna kopia...
Może bardziej będzie przypominała taką.
Ale z Hipsu też coś w ty roku zrobimy!
DSCF8160.JPG

[DOUBLEPOST=1415531117][/DOUBLEPOST]
DSCF6061.JPG
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
DSCF8162.JPG
DSCF8163.JPG

Coś tam dłubię i kilka spostrzeżeń:
1.malowanie podkładem Tamiya w aerozolu na biało to kosztowna zabawa. Myślę, że aerografem byłoby o wiele taniej.
2. "betonowa" farba Fallera słabo kryje. Po dwóch tamponowaniach, pomalowałem w końcu osobno każdą cegiełkę, a efekt i tak niezadowalający..
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Prace posuwają się powoli do przodu. Teraz na zdjęciu widzę, że chyba przesadziłem z brudem. czarna Tamiya z rozpuszczalnikiem działa troszkę jak wash. Ciekawe, czy jutro rozpuszczalnik "weźmie" dzisiejszą farbę, nie naruszając podkładu ?..
DSCF8164.JPG
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
Bardzo podobają mi się Twoje prace, pewnie dlatego, że pokazujesz tu tematykę budowlaną.:) Ta nowa makieta na pewno będzie mega interesująca. Uważnie będę śledził temat.:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki