• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy budowlane czyli ozdóbki na przyszły "tort"

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Sceneria świetna. Dopracowanie detali na mistrzowskim poziomie. Jedyne co teraz średnio pasuje to ta Scania. Przydało by jej się trochę detali, tj. tablice rejestracyjne, pierdoły we wnętrzu, ślady eksploatacji. Ale ogólnie.... świetnie :)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Dziękuję za miłe słowa!:)Z tablicami masz rację! Od pół roku zbieram się ze zrobieniem kalkomanii... Pierdoły w środku są, włącznie z kierowcą, ale na zdjęciu jakoś nie widać.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
No i się porobiło...
DSCF7973.JPG
DSCF8005.JPG
DSCF7995.JPG

Jak widać , totalna demoralizacja...
Nadchodzi upragniona zima, więc czas na nowy temat.
Firma Jędrków chciała budować wiadukt , ale może macie inne pomysły? Może jakiś zakład , bloki czy sklep? Jesteśmy otwarci i staniemy do przetargu, a wszystko, żeby was zadowolić!:)
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Jakbym miał wybrać ulubione zdjęcie z tego wątku, to naprawdę miałbym kłopot:rolleyes:. Bardzo doceniam twoją troskę o klimat i pomysłowość w tworzeniu detali. świetnie się to ogląda - trochę jak komiks(y)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
DSCF8151.JPG



Już nie mogę doczekać się zimy!:rolleyes:
Planuję bocznicę ze złomowiskiem, gdzie tną lokomotywy:D i przy okazji ładują inny złom na wagony. Czy takie połączenie funkcji może występować w rzeczywistości (czy jest niemożliwe ze względu na jakieś sprawy własnościowe spółek córek PKP?) Czy kontenery (Lotus-dziękuję!:)) powinny dowozić złom do przeładunku, czy raczej jeżdżą z ładunkiem bezpośrednio do huty?
DSCF8152.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Fajny ten zestaw hakowy. Tylko, że to jest Hohtief i to jest firma budowlana, więc nie wiem czy wożą złom z pociętych lokomotyw. Ale tu niech się wypowiedzą znawcy tematu.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
Jeszcze jest Hohtieff... Idzie jeszcze paczka z Max Wild.
Niestety będę bezwzględny!:D:devil: Mój aerograf mnie zna litości!
Myślałem raczej, że będą dowozić drobniejszy złom do przeładunku na wagony.
Macie szansę być ojcami chrzestnymi złomowiska. Może Złomhurt, Ferrix, albo Szrotex? Może też być Stary Dzwon, Blaszka, Pęknięta rurka...
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Takie coś o czym napisałeś jest pod Częstochową . Scrapena się firma nazywa . W większości zwożą złom samochodami i pakują go na wagony . Wagonami następnie albo do huty , albo do portu . Także pomysł ja najbardziej trafiony .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki