• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Piękne moduły, aż mnie skręca, że nie mogłem dojechać do Włocławka.
Na marginesie - ta na wpół rozwalona kamienica to rozbiórka, czy katastrofa budowlana? Tak czy siak, kierownik budowy i operator powinni stracić uprawnienia :D przy takiej konstrukcji zabezpieczenie placu powinno być przynajmniej o promieniu równym dwóch wysokości obiektu... ;)
Urzekła mnie jednak ta wanna na piętrze, której złomiarze jeszcze nie podwiędzili... dodałbym jeszcze pogniecioną franię piętro niżej - że niby wypadła. Albo sedes :)
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
Piękne moduły, aż mnie skręca, że nie mogłem dojechać do Włocławka.
Na marginesie - ta na wpół rozwalona kamienica to rozbiórka, czy katastrofa budowlana? Tak czy siak, kierownik budowy i operator powinni stracić uprawnienia :D przy takiej konstrukcji zabezpieczenie placu powinno być przynajmniej o promieniu równym dwóch wysokości obiektu... ;)
Urzekła mnie jednak ta wanna na piętrze, której złomiarze jeszcze nie podwiędzili... dodałbym jeszcze pogniecioną franię piętro niżej - że niby wypadła. Albo sedes :)
To jest rozbiórka. Wymaga jeszcze dopracowania, szczególnie patyny jej brakuje. Mnie osobiście drażniły te lśniące kaloryfery, wanny i zlewy. Nie można jednak wymagać cudów. Moduł został doprowadzony do takiego stanu tydzień przed imprezą. Najlepsze, że wiadukt skończyliśmy dzień przed, pulpit o 10-tej w dniu imprezy (notabene zdążył się częściowo popsuć podczas jej trwania), a część modeli została zamontowana już podczas trwania imprezy :LOL:. A najlepsze, że teraz dopiero na zdjęciach zauważyłem, że zapomnieliśmy podłączyć oświetlenie kamienic na modułach.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
To jest rozbiórka. Wymaga jeszcze dopracowania, szczególnie patyny jej brakuje. Mnie osobiście drażniły te lśniące kaloryfery, wanny i zlewy. Nie można jednak wymagać cudów. Moduł został doprowadzony do takiego stanu tydzień przed imprezą. Najlepsze, że wiadukt skończyliśmy dzień przed, pulpit o 10-tej w dniu imprezy (notabene zdążył się częściowo popsuć podczas jej trwania), a część modeli została zamontowana już podczas trwania imprezy :LOL:. A najlepsze, że teraz dopiero na zdjęciach zauważyłem, że zapomnieliśmy podłączyć oświetlenie kamienic na modułach.
Czyli spontanicznie i na ostatnią chwilę. Jakież to jest mi bliskie :D
Chyba w sklepie kotebi widziałem puder w kolorze pyłu ceglanego i betonowego. Jakby to przykurzyć, to wyglądałoby jeszcze zaj...ściej.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki