• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Coraz lepiej wychodzi Ci ta waloryzacja modeli. Jestem pod wrażeniem realistycznego brudzingu. (y) Świetne modele.
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.605 25 0
Super scenka. Jak na prawdziwej trasie, "król szos" wyprzedza kolegę. Zajmie mu to pewnie 5 kilometrów, ale będzie 5 minut szybciej na odcinku 200km. (y)
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Maciek Dzieki ! Ale ja potrzebuje takie tasmy, past w skali 1:24 i nie bardzo wiem z czego to zrobić , aby fajnie wygladalo .
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.369 108 2
Marcin super , a z czego zrobiona jest tasma opasajaca ladunek
Kolorowy papier samoprzylepny.
[DOUBLEPOST=1495450629][/DOUBLEPOST]
A "miszczowie" kierownicy siedzą na zderzaku...
Fajnie Wam to wychodzi(y)
To dlatego że przez tego super zawodowca wszyscy musieli nagle hamować bo nie był łaskaw sprawdzić w lusterku czy może zacząć karkołomny manewr wyprzedzania :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Maciek Dzieki ! Ale ja potrzebuje takie tasmy, past w skali 1:24 i nie bardzo wiem z czego to zrobić , aby fajnie wygladalo .
W 1:24 to możesz spróbować zrobić taki pas z jedwabiu. Będzie widoczny splot nitek, coś w rodzaju oryginalnego pasa, tylko trzeba brzegi wyciętego jedwabiu w jakiś sposób zabezpieczyć przed strzępieniem się nitek.
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
No to dobry pomysl . Można pokombinować zabezpieczyć cyjanoakrylem , kombinowałem z tasiemkami , ale paskudnie wyszly to zaliczyly "kosza"
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.369 108 2
Deszcz za oknem , to delikatnie do przodu przy module.
Klej widoczny pod płozami śmigłowca zniknie jak wyschnie :)
Słabe światło to i fotki cienkie.
50000.jpgaaaa.jpg
50000.jpgaaa.jpg
50000.jpgaa.jpg
50000.jpg
50000.jpga.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki