• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.901 386 20
Kapitalnie to wygląda. Właściwie pełen realizm w miniaturce. Jeszcze przemalować helikopter w żółte barwy i będzie rewelacja. Gratuluję i podziwiam ilość włożonej pracy. (y)(y)(y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Na temat tych modułów powiedziano już tyle ochów i achów, że nie będę się powielał. Są piękne i niezwykle realistyczne(y) Jedynie żałuję, że jakoś termin tych ubiegło tygodniowych warsztatów mi gdzieś umknął i nie mogłem tego zobaczyć na żywo:( Coś chyba słaby marketing był.:)
 
Ostatnio edytowane:

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Alee czad!!!. Extra to wygląda(y)(y)(y). Detale są niesamowite. Jestem pod wielkim wrażeniem tego wszystkiego. Scenki są świetne- pożar kamienicy, czy wypadek. Mega scenka to tak, jak ten koleś stuka babke na balkonie- rewelacyjny pomysł:LOL::LOL::LOL:
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
To jak ten pan z tarasu: powoli ciągle do przodu. Jeśli już o tarasie mowa to może zaprosisz parkę w plener? :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki