• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Dziś kolejne zmiany na dioramie, zmieniłem zieleninę dodałem kontener i toy-toya, coś jeszcze dojdzie. Na pewno muszę ten mały wykop z drabiną zabezpieczyć barierką.;)
P1320884.JPG
P1320886.JPG
P1320887.JPG
P1320888.JPG
P1320903.JPG
P1320904.JPG
P1320906.JPG
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Fajna zieleń a wykop z drabinką to by może jakiś krąg betonowy stykną bo tak się obsunie i zawali .
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
No fajnie się prezentuje.Wnetrze kontenera napewno ożywia całość.Trochę tylko mnie zastanawia czemu te krzaki przy drodze w tak równych odstępach jakby były tam sadzone specjalnie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Pomysł ciekawy, a wykonanie, jak zwykle u Ciebie, na najwyższym poziomie. Podoba się. (y)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Bardzo ciekawa praca .
Możesz napisać jak dokładnie zrobiłeś ten strumyk.
Strumyk nie skończony jeszcze to dopiero pierwsza warstwa kleju do drewna (prawie jak wikol)
Na twardy styropian który jest podkładką całej dioramy, wysypałem na klej piasek naturalny , potem go pomalowałem a na końcu dałem klej jako imitacje wody, jak wyschną kolejne warstwy pokażę dioramkę jeszcze raz.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki