• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#21
:eek: :eek::eek: Jestem naprawdę pod wrażeniem. Po prostu genialne. A już rozwalił mnie znak, ze Szczecinem.
Po prostu wszystkie drogi prowadzą do Szczecina.


Mam nadzieję, że wiesz co napisałeś nad tymi warsztatami i nie jest to obraźliwe dla muzułmanów, bo wiesz, ostatnio był film i .....
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#23
Dzięki za miłe słowa.
Napisy nie obrażają nikogo, jak nie wierzycie można przetłumaczyć.;)

Dziś mała podstawka z Mercedesem G z Wikinga ze zmienionymi kołami i podniesionym zawieszeniem.












 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#26
Podoba mi się przejście błota w trawę - fajnie wygląda na zdjęciu :) Przednia szyba też fajny smaczek.
Nie podoba mi się pastwisko dla koni, powinno być zarośnięte trawą, albo skopane kopytami. No i woda mogłaby być ciut mniej wklęsła, ale nie robiłem nigdy wody więc nie wiem na ile się ją da wyprostować.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#32
Dziś pierwsze fotki małej podstawki pod modele w założeniu ma to być rampa do załadunku, droga asfaltowa i trochę zieleniny.
Jak znam życie to za tory zostanę objechany przez kolejarzy, ale to moja pierwsza próba z torem, jest to tor modelowy flex firmy Tillig.
Następne fotki jak tylko coś dołożę do podstawki.













 
M

Maverick

Gość
#37
Zajefajna i też nie znam się na kolejowych dioramkach ale wygląda to na prawdę fajnie i realistycznie a o to chyba chodzi. W ogóle to swietna do prezentacji modeli i chyba bedę musial pogadać z Irokezem aby w "mojej" dioramce dorobil/umieścil też torowisko.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki