• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.827 386 20
Coraz lepiej Ci to wychodzi. Jestem pod wrażeniem... Piękna ta uliczka, a graffiti na ścianach pierwsza klasa. (y)
Zapytam... W bramie to co tak świeci? Bo ten samochód wjeżdżający w bramę ma wyłączone światła.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Podobają mi się te kamienice, bardzo realistycznie wyglądają, wash pierwsza klasa, dużo grafiti, noe bezpieczna dzielnia ;) tak co doniczka na bmke nie spadnie, choć taka scenka była by swietna z doniczka na dachu i wku**** gościem. Wtedy tłumaczyłoby świecące światła i gościa poza autem ;)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Jak zwykle fajne scenki, obwożny handel bardzo mi sie podoba. Pomnik... ciekawy pomysł, fajny tylko wpasowałbym go bardziej w ziemie zeby na kamieniach nie stał.
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.323 108 2
Super pomnik. A, próbowałeś pomalować flagę husarza na biało czerwono? Fajna dioramo - makieta. Pozdrawiam.
Nie planuje malować flagi miał być pomnik a na pomnikach bardzo rzadko używa się kolorów , to raczej jednolita forma :)
[DOUBLEPOST=1510927814][/DOUBLEPOST]
NIeźle sie zgrało , obok pomnika Husarza , kebaba sprzedają :D Fajnie to wygląda .
Następny miłośnik kebaba ;) , na koniu Jan III Sobieski a w budzie najwyżej dobre polskie ciasto kupisz albo drożdżówkę :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.323 108 2
Trochę doszło detali , co do ścieżki przez tory to jest jeszcze nie skończona i wymaga jeszcze poprawki :)


O nie nowe buty karmazynowe muszę je mieć - pomyślała Ania , za to Piotrek poszedł dalej - Nie zniosę tego ma 200 par butów i zaraz kupi następne , masakra gdyby nie to że jest dobra w łóżku już bym dawno ją zostawił.
14.jpg


Jadwiga ze swoim pupilkiem , ciekawe czy po nim posprząta ??
16.jpg

A może by tak rzucić wszystko i pojechać do Sosnowca ?
18.jpg


Przepraszam Panią którędy do krainy OZ ??
19.jpg


Janusz przestać się wiercić bo zdjęcie nie wyjdzie !!!!
Grażyna robisz tą fotkę ???
Ale siara z Januszem pomyślała Halina.
20.jpg

Jeb... czy nie jeb... A po skarbówce i tak nikt nie będzie płakał .
23.jpg


Jaka piękna tragedia a mogli mi to odliczenie Vat-u uznać .
24.jpg


Tato , tato ja chcę sernika , a ja chcę dwa pączki tato , tato długo ta Pani jeszcze będzie wybierać te bułeczki ???
25.jpg

Blachara i na kombi w TDI poleciała a ja mam taki super żółty wóz.
26.jpg


Ależ ta baba zrzędzi , Waldek to Waldek tamto , mam dość idę do żabki po browara .
28.jpg


Ale będę miał lajków pod tą fotką , ale się hajcuje .
29.jpg


A Twój tata robi brzydkie makiety !!!

A Twój nie umie patynować modeli !!!
30.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 22
Dioramy i makiety 31
Dioramy i makiety 9
Dioramy i makiety 28
Dioramy i makiety 169

Podobne wątki