• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramy Adama

OP
OP
adamwyt

adamwyt

Znany użytkownik
Pięknie. Co autor pola, miał na myśli? Powiadają, że w necie jest wszystko.
Dzięki za komentarz

Problem polega na tym że na dobrą sprawę to autor tej dioramy typowego pola na wsi nie widział na żywo. Na tym małym skrawku zmieścił to o czym słyszał i chciał przedstawić. Kalafiory (a już na pewno nie takiej kolosalnej wielkości) też nie dojrzewają też w czasie orki. Pewne niedociągnięcia proszę mu wybaczyć.

Ja tutaj jestem pod wrażeniem techniki młodego i jaką ma pewną i precyzyjną rękę pomimo że ma dopiero 7 lat. Ja już to kiedyś pisałem że w tym wieku to najwyżej wieże z klocków budowałem.

nohab

Aktywny użytkownik
Ja tutaj jestem pod wrażeniem techniki młodego i jaką ma pewną i precyzyjną rękę pomimo że ma dopiero 7 lat. Ja już to kiedyś pisałem że w tym wieku to najwyżej wieże z klocków budowałem.
Zgoda. Jak powiadają "czym skorupka za młodu nasiąknie .... "
Drugie wyjdzie dużo lepiej.
Powodzenia.

Astro

Aktywny użytkownik
Ja w wieku 7 lat skleiłem Łosia. Pominąłem kilka nieistotnych detali jak koła czy wnetrze... Pomalwałem plakatowką, kalkomanią ową plakatówkę rozmazałem. Potem zrobiłem mu w tyle otwór i wsypałem zawartość kilku "korków" obranych z papieru. Kolega przygotował ląt i puściliśmy go w lot nurkowy z 7 piętra przez balkon. Spadł sąsiadom 2 pietra niżej na suszące się pranie i dopiero wtedy eksplodował. Sprawców nigdy nie odnaleziono ale pietra mieliśmy.
Tak więc masz normalniejszego syna ;) ciesz się. Robotę wykonał świetną.