• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Witam Wszystkich odwiedzających :).
Przyszedł i czas na mnie, abym stworzył coś do modeli czyli dioramkę. Na pierwszy ogień poszedł TOR Wyścigowy (a to wszystko przez Kolegę ABART-a :mad: bo przywiózł do Poznania swoje modele DTM-y :D), prosiłbym o wyrozumiałość ponieważ jest to moja pierwsza w życiu (zrobiona od podstaw) dioramka ale wszelkie sugestie i uwagi bardzo mile widziane ;).
Dziękuję Wszystkim osobom które udzieliły mi pomocy a także dobrych rad (y).

TOR Wyścigowy (a raczej wycinek fikcyjnego toru).
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg

OP
OP
RYSA13

RYSA13

Znany użytkownik
Trawa początkowo była sypana z butelki ( zestaw noch 07069) i nie wyglądało to źle, lecz po kilku rozmowach postanowiłem zakupić sadzarkę i wyszło jak poniżej na trzech ostatnich fotkach.Na ostatnim foto dla porównania efekt sypanej trawy z butelki (po prawej) oraz z efekt z sadzarki(po lewej).
013.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg 021.jpg

marpama28

Znany użytkownik
Ekstra efekt i ekstra pomysł. Coś czuję wyścigi czerwonych gabarytów :D Realizacja zamówień i nocne przejazdy od razu nabiorą tempa :D A tak na poważnie to pokusił bym się o jakieś elementy wyeksploatowania tego toru, np jakieś ślady opon, wypadnięcia z toru, obtare bandy. Chyba że zamysł tego był że to nówka sztuka, nie jeżdżona. To w takim wypadku efekt jest idealny :)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Gratuluję Rafale. (y) Kapitalnie to wygląda. Asfalt świeżo położony, linie dopiero co pomalowane. Bandy i siatka "nówka sztuka". Stan idealny do komisyjnego odbioru przed sezonem. Super. (y)(y)(y)

SCYZOR

Znany użytkownik
Nareszcie coś innego w Twoim wykonaniu, bo jak dotychczas to tylko modele i modele:D:D.
Ciekawie to skomponowałeś, brakuje mi jedynie śladów użytkowania tego toru, chyba że to dopiero nówka sztuka:).

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 26
Dioramy i makiety 224