• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki Pauli i Roberta

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#1
W tym miejscu pokażemy nasze zmagania z dioramkami:D póki co są całe dwie sztuki, :D
ale co chwilkę coś do nich dodajemy..

Na początek kilka fotek z prac przy pierwszej dioramce :)

P1060588.JPG
P1060600.JPG
P1060601.JPG
P1060603.JPG
P1060604.JPG
P1060605.JPG
P1060615.JPG
P1060597.JPG
P1060615.JPG
P1060635.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#3
Fotoradar to najfajniejszy dodatek na tej dioramie, rów z wodą mi się podoba i wjazd na posesję, za to żywopłot jest moim zdaniem mało naturalny i słabe te chojaki , natomiast jabłonki mi się bardzo podobają.(y)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Dioramki fajne. Na szlaku by się jakiś gagar z węglarkami przydał a w drugiej żywopłot i choinki poprawić i ślicznotka. Efekt końcowy na (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#5
Obydwie dioramki ciekawe. Pierwsza świetna do pokazywania ciężarowego taboru, zarówno drogowego jak i szynowego. Druga pasuje idealnie do osobówek. Gratuluję.(y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#6
Podzielam zdanie przedmówcy odnośnie prezentacji modeli na dioramach.Drzewa po następnej próbie na pewno będą dużo lepsze:).
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#7
Podzielam zdanie przedmówcy odnośnie prezentacji modeli na dioramach.Drzewa po następnej próbie na pewno będą dużo lepsze:).
Oj tak.. malutkimi kroczkami.. człowiek uczy sie na poprawkach:))[DOUBLEPOST=1391376858][/DOUBLEPOST]Dziękuje za słowa otuchy:))
to motywacja do lepszych wyników :))
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#8
Na trawką można popracować, bo się obija i leży.Żywopłot zbędny, a uroku nie dodaje.Nad drzewkami, też można popracować, ale żeby nie było, że tylko narzekam reklama i oznakowanie drogi bardzo fajne :).
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#9
Oj tak.. malutkimi kroczkami.. człowiek uczy sie na poprawkach:))[DOUBLEPOST=1391376858][/DOUBLEPOST]Dziękuje za słowa otuchy:))
to motywacja do lepszych wyników :))
Każda następna rzecz jaka Zrobicie będzie jeszcze lepsza od tej poprzedniej(y) ,najlepiej bazować na fotkach z natury . To najlepszy przewodnik/doradca .:)
Ale i tak jak na pierwsze kroki przy budowie , to efekty są super !
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#10
Obecność fotoradaru od razu świadczy, że jesteśmy w Polsce.;) Kierowca zamiatarki pewnie w porę go zauważył.
 
Reakcje
554 7 0
#12
Rów, wjazd na posesję (budowę?), wykop? Będzie jakaś kopara, czy idę całkowicie złym tropem?
Świerki na 1 dioramce są lepsze. Tak naprawdę ta z pierwszego zdjęcia, natryskiwana aerografem, spodobała mi się tak bardzo, że chciałem zapytać o metodę. (Włosie "wkręcone" w druty, a potem gąbka i malowanie?).
Pozdrawiam i trzymam kciuki!(y):)
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#13
Rów, wjazd na posesję (budowę?), wykop? Będzie jakaś kopara, czy idę całkowicie złym tropem?
Świerki na 1 dioramce są lepsze. Tak naprawdę ta z pierwszego zdjęcia, natryskiwana aerografem, spodobała mi się tak bardzo, że chciałem zapytać o metodę. (Włosie "wkręcone" w druty, a potem gąbka i malowanie?).
Pozdrawiam i trzymam kciuki!(y):)
Pękła rura i szykuje się wykop.. oczywiście koparka będzie tu jak najbardziej , i wywrotki...
Co do świerków to masz rację.. wkręcany, wyczesany szczotką sznurek, następnie wikol i obsypany barwionymi drobniutkimi trocinami :D:D:D
i oto cały iglak :D Pozdrowionka :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 12
Dioramy i makiety 26

Podobne wątki