• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki Pauli i Roberta

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#81
Pełen szacunek, wygląda to fajnie - ja to jestem zbyt leniwy by kupować figurki do malowania, a jak już mam coś pomalować to mnie szlag trafia bo nigdy mi się końcowy efekt nie podoba :D
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#83
Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonane malowanie figurek. Sam wiem ile jest z tym pracy, ale jak to w przysłowiu "bez pracy nie ma kołaczy":).
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#84
Jak na razie świetnie to wygląda! :D Zawsze bałem się kupować figurki do pomalowania. Jednak po twoich zdjęciach nieco się zachęciłem do spróbowania własnoręcznego pomalowania.
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#86
Jak na razie świetnie to wygląda! :D Zawsze bałem się kupować figurki do pomalowania. Jednak po twoich zdjęciach nieco się zachęciłem do spróbowania własnoręcznego pomalowania.
To wcale nie jest trudne, cieniutenki pędzelek ,
a do guzików i mniejszych elementów polecam jeden włos od pędzla malarskiego i jazdaaa :D Pokaz później jak Ci idzie ;)[DOUBLEPOST=1410798510][/DOUBLEPOST]
Ale pamiętaj o parytetach, żeby się później nie okazało, że któraś płcia jest dyskryminowana...

:)
Bronco ależ ja już ich połącze:D będą same parki :D
Wszyscy będą szczęśliwi bez względu na wiek :D :love::love::love:
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#87
Witam Was. Jako, że tu troszkę ucichło,
przyszedł czas na nowa dioramkę.
Na razie najważniejsze ,że jest pomysł i chęci, a że zbliża mi się mały urlop,
to troszkę "podziałam", a i Robert będzie miał zajęcie :)
Na początek.. sklejone dwa budynki.. stajnia i domek mieszkalny, no i masa miejsca do obróbki :D
Będzie to ciąg dalszy do tego co już jest zrobione.

diorama 039.JPG
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#88
Fajnie że ta makieta w zestawieniu z tym co już wykonałaś będzie tworzyć całość. Będzie to ciekawie wyglądać(y).
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#98
Ja dysponuję sprzętem , kiedy przetarg na to skrzyżowanie ?
Mikołaj potrzebuję kogoś do siania trawy :D:D a Ty sprzęt ciężki mi tu oferujesz. :D


A tak serio to będą tam dwie działki.. jedna mieszkalna.. taka mała zagroda, a na drugiej jakiś fajny placyk..
Jutro fotki jakieś wstawię bo prace poszły na przód.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#99
Mikołaj potrzebuję kogoś do siania trawy :D:D a Ty sprzęt ciężki mi tu oferujesz. :D


A tak serio to będą tam dwie działki.. jedna mieszkalna.. taka mała zagroda, a na drugiej jakiś fajny placyk..
Jutro fotki jakieś wstawię bo prace poszły na przód.
Grabki glebogryzarka też jest :ROFL::ROFL::ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 12
Dioramy i makiety 26

Podobne wątki