• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki Pauli i Roberta

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#67
Dioramka bardzo klimatyczna, duży plus za zaaranżowanie rozładunku. Na przyszłość proponował bym pomalować wyrobisko w kolorze ziemi , bądź piasku, lub użyć innych materiałów które swym wyglądem
będą przypominały real(y).
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#69
Dioramka fajnie się prezentuje (y) Ale mam jedną uwagę. Płyty zazwyczaj są wkopane do poziomu ziemi ;) Po poprawieniu i ewentualnej waloryzacji powinno być cycuś glancuś ;) Pozdrawiam.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#72
Dioramka fajnie się prezentuje (y) Ale mam jedną uwagę. Płyty zazwyczaj są wkopane do poziomu ziemi ;) Po poprawieniu i ewentualnej waloryzacji powinno być cycuś glancuś ;) Pozdrawiam.
I tutaj się z Tobą nie zgodzę.
Szybciej w takim przypadku jak droga/utwardzenie zrobione tylko dla ekipy budowlanej ma szybciej zrobiony najazd niż wkopywane płyty.Szkoda by było kasy i roboty.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
931 15 0
#74
Mnie się podoba. Scena z budową i dźwigiem extra pomysł(y) Narzuta na fotel też jest ok;)- wygląda jak jakaś góra;) ale najbardziej podoba mi się dźwig(y)(y), szkoda że nieosiągalny w mojej skali:(. Gratuluję pomysłu, a no właśnie co u pana Edmunda, tego klienta z teczką?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 12
Dioramy i makiety 26

Podobne wątki