• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki Pauli i Roberta

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#43
Dzień dobry:)
Dioramka wygląda ok, pamiętam czasy jak robiłem swoją pierwszą z drzewami z gąbki, które miały być liściami a tak naprawdę były kwadratami pomalowanymi nieudolnie na zielono:D
Może lepiej kupić gotowe figurki robotników niż malować, bo ci wyglądają jak by umorusali się betonem przy tej budowie;)
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#44
.... bo ci wyglądają jak by umorusali się betonem przy tej budowie;)
A gdzie Ty widziałeś robotników pracujących przy robotach ziemno-kanalizacyjno-murarskich nie upapranych zaprawą czy betonem . 253.gif
Nie ubrudzeni są tylko którzy dostali dzisiaj nowe ubranie robocze i dopiero przyszli na swoje stanowisko pracy , lub nieroby i lesery migające się od jakiejkolwiek pracy .;):)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#45
Świetnie wyszło Ci malowanie tych ludków. Dioramka nabiera smaczku. Coraz fajniej to wygląda. A co do studzienek, to przecież takie polskie. U nas większość studzienek albo wystaje z asfaltu, albo jest zapadnięta.;)
 
Reakcje
554 7 0
#52
No tak! Ja jestem opalony tylko na twarzy i ręce do koszulki, czyli "półściemniacz";) Prawdziwi budowlańcy z doświadczeniem są u nas czasem nawet prawie fioletowi!:ROFL:
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#53

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#60
Znowu coś wtrącę od siebie ;)

1) Krzyż św Andrzeja i rogatki to chyba jednocześnie w przyrodzie nie występują ;) przy okazji coś ten znak ostrzegawczy nie trzyma proporcji do krzyża - za mały ;)
2) Moja sugestia - zaopatrz się w tego typu pigmenty - http://exito.sklep.pl/pl/c/VALLEJO/120/2 jak usmarujesz ten piach, drogę, pobocze co się da, dostanie więcej życia.

3) A już tak wisienka na torcie ;) Dla takich małych form polecam maty trawiaste polaka, roślinność zyska trochę przestrzeni, zwłaszcza jak się pomiesza różne ;)

Powodzenia!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 12
Dioramy i makiety 26

Podobne wątki