• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DIORAMKI I MODELE

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Damy radę i w naszej skali,fakt że trzeba się przyłożyć!! Dodam tylko od siebie,że już wkrótce ruszam z nowym projektem torta modułowego,tematyki nie zdradzę,ale myślę że trafię w dychę :rolleyes::)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
Skala 1:87 to raczej modela pejzażowe rzadko kto wchodzi w szczegóły bo to nie one są przewodnim motywem na makietach .
Poza tym takie detale to olbrzymi nakład pracy i zapewne niewielu chce się z tym bawić .
Prosty przykład jeśli chodzi o malowanie , proszę spróbować wykonać to samo i tak samo tylko w 1:87
DSC09457.jpg
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
To pojazdy i figurki firmy GHQ produkującej akcesoria do gier strategicznych.
Ludzie, ich produkty urywają cztery litery:cenzura:. Pojazdy odlewane z metalu w skali 1:285 biją bardzo często na głowę produkty ze skali 1/72
http://www.ghqmodels.com/pages/military/index.asp
Ponadto robią fantastyczne okręty w skali 1:1200 i 1:2400
Wiem, że mają w ofercie coś z H0, a kiedyś chyba widziałem też coś w N-ce
No dla mnie to niedoścignieni mistrzowie:love:
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
W dodatku na lotniskowcach w wymienionych przez Ciebie skalach stoją samoloty, których typy można bez problemu rozpoznać.Widziałem te modele nie raz i jestem pod ogromnym wrażeniem ich wykonania.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 10
Buduję makietę 166
Buduję makietę 26

Podobne wątki