• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

DIORAMKI I MODELE

OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#11
A jedno i drugie za duże. Widział ktoś płytę czy czasopismo wielkości siedzenia samochodu?
Andrzejku ! To połóż w tym " MORISIE " na siedzeniu płytę winylową w opakowaniu i cyknij zdjęcie ,a zobaczysz że ta w modelu wcale nie jest bardzo przeskalowana .



Tu jest tyle miejsca że jak położysz paczkę papierosów to połowa siedzenia już zajęta;) :)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#12
Właśnie taką miałem na myśli, LP (długogrającą) 33 obr/min. :p Mam ponad setkę takich płyt i wiem, jak wyglądają. Tę (a właściwie dwie) zresztą też.
Andrzejku ! To połóż w tym " MORISIE " na siedzeniu płytę winylową w opakowaniu i cyknij zdjęcie ,a zobaczysz że ta w modelu wcale nie jest bardzo przeskalowana .

Tu jest tyle miejsca że jak położysz paczkę papierosów to połowa siedzenia już zajęta;) :)
Jednak płyta jest trochę przeskalowana, tak na oko o 20-30%. Ale w ogóle model super!
 
Reakcje
0 0 0
#14
Nie narzekajcie.

Każdy producent przeskalowuje...pisma są i w większych formatach i te największe syrenkę też na okładce mogą mieć

A The Wall miała edycję winylową specjalną z pudłem o 15% szerszym niż średnica płyty...i tak można na to odpowiedzieć

Cieszyć się z modelu i doceniać...
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#17
Antydepresanty nie pomogą:( Jak niewierny Tomasz myślałem, że facet ściemnia z tą skalą:niepewny:, ale ten obrazek, gdzie na ostrzu skalpela stoją pomalowane puszki:eek: No żesz...:cenzura:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 10
Buduję makietę 166
Buduję makietę 26

Podobne wątki