• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramki Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#1
Witajcie
Wczoraj ukończyłem swój kolejny mini warsztacik, uczę się dopiero dioramek, mam nadzieje że po targach Poznańskich nabiore więcej wiedzy co do ich robienia;)
Dioramka z gablotki herpowskiej:



P1290849.JPG
P1290851a.jpg
P1290855a.jpg
P1290856a.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#2
Kapitalnie to wygląda. Jak w rzeczywistości. Nawet mechanik jest ciekawie umorusany. Piękna robota. Podoba mi się. (y)(y)(y)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#3
Panie taki falunek od AC Schnitzera sobie tak leży? To musi sie toczyć :D A tak serio.... dioramka nie przejdzie, toż to muzeum, a nie warsztat :D Gdzie kalendarz wiadomo z kim?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#5
Szczerze jak na warsztat to stanowczo za czysto :D:D:D:D
Super podoba mi się , jak Ty się dopiero uczysz , to ja już widzę jakie mega pracę wyjdą z Twojego warsztatu jak już się nauczysz :D
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#9
Świetnie i + za kalendarz , ale ta półka z klamotami taka jakaś , za pusta , jakieś kable śmieci co kolwiek ale więcej :)
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#17
Troche to kasy jest, u mnie jakosc slaba ale widac jakie przeznaczenie ma kalendarz ;) Ciekawe ile by w drukarni wzieli za a4, tylko zanim taka zapelnisz, a tak masz pomysl, to drukujesz, patrzysz, albo zmniejszasz albo powiekszasz, albo dajesz inne i spokoj ;) Szykuje juz narzedzia do kolejnego warsztaciku takze i plakaty musze jakies przygotować i reklamy firm.
 
OP
OP
Abarth

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#19
Niezła mysl Maciek, jak kupowalem pierwsza drukarke chyba w liceum to dostalem 5 arkuszy takiego papieru, moze sie gdzies znajdzie, jak nie to kupie na spróbowanie (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#20
Niezła mysl Maciek, jak kupowalem pierwsza drukarke chyba w liceum to dostalem 5 arkuszy takiego papieru, moze sie gdzies znajdzie, jak nie to kupie na spróbowanie (y)
Tylko musisz ustawić w drukarce opcję druku foto i papier foto, to efekt będzie super. Można też drukować na papierze 1440dpi, ale jakość jest nieco gorsza niż na fotograficznym.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 12
Dioramy i makiety 224

Podobne wątki