• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Dioramka do prezentacji modeli pojazdów

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#41
No to jak zrobiłeś całe wnętrze, to tym bardziej szacun. (y) Podziwiam i gratuluję. (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#44
Świetne te Twoje ręczne robótki(y)Fantastycznie oddają klimat i w 100 proc. są realistyczne. Podobają mi się i pełny szacun z mojej strony(y)
 
S

slawek77

Gość
#46
Nie lubię krytykować czyiś prac bo wiem ile pracy trzeba w to włożyć by taki efekt uzyskać, lecz dwie małe może nie uwagi ale rady na przyszłość ;)
Kostka chodnikowa prezentowała by się lepiej jak by była ułożona na przemian, oraz latarnia na środku chodnika ? to się nadaje na absurdy drogowe ;)
Oraz ta trójeczka tam nie pasuje do tego klimatu.
 
OP
OP
jarorafal
Reakcje
3 0 0
#47
Nie lubię krytykować czyiś prac bo wiem ile pracy trzeba w to włożyć by taki efekt uzyskać, lecz dwie małe może nie uwagi ale rady na przyszłość ;)
Kostka chodnikowa prezentowała by się lepiej jak by była ułożona na przemian, oraz latarnia na środku chodnika ? to się nadaje na absurdy drogowe ;)
Oraz ta trójeczka tam nie pasuje do tego klimatu.
Płytki chodnikowe są ułożone " w mijanego" czy na przemian właśnie:). Dioramka zrobiona z pięć lat temu, z perspektywy czasu także patrzę na nią krytycznym okiem;), dlatego napisałem, że lepiej wygląda nocą;)
 

Podobne wątki