1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Dioramka do prezentacji modeli pojazdów

Dyskusja w 'Dioramy i makiety' rozpoczęta przez użytkownika jarorafal, 3 Marca 2017.

1. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

No to jak zrobiłeś całe wnętrze, to tym bardziej szacun. (y) Podziwiam i gratuluję. (y)

2. slawek77

slawek77 Znany użytkownik GGM

Stodoła rewelacja a to dlatego że każda deska była pewnie sklejana osobno prawda ?

3. jarorafal

jarorafal Użytkownik

Dziękuję. Tak. Stodoła ma konstrukcję zbliżoną do prawdziwej. Deski ręcznie wycinane z forniru, jak wszystko u mnie- hand made;)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Świetne te Twoje ręczne robótki(y)Fantastycznie oddają klimat i w 100 proc. są realistyczne. Podobają mi się i pełny szacun z mojej strony(y)

5. jarorafal

jarorafal Użytkownik

Niektóre dioramy korzystniej prezentują się w nocy:)

Załączniki:

• Super! Super! x 2
  6. slawek77

Nie lubię krytykować czyiś prac bo wiem ile pracy trzeba w to włożyć by taki efekt uzyskać, lecz dwie małe może nie uwagi ale rady na przyszłość ;)
    Kostka chodnikowa prezentowała by się lepiej jak by była ułożona na przemian, oraz latarnia na środku chodnika ? to się nadaje na absurdy drogowe ;)
    Oraz ta trójeczka tam nie pasuje do tego klimatu.

7. jarorafal

jarorafal Użytkownik

Płytki chodnikowe są ułożone " w mijanego" czy na przemian właśnie:). Dioramka zrobiona z pięć lat temu, z perspektywy czasu także patrzę na nią krytycznym okiem;), dlatego napisałem, że lepiej wygląda nocą;)

8. slawek77

A widocznie to takie złudzenie na zdjęciu w ciemnościach, ogólnie super klimat

Udostępnij