• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dioramka do prezentacji modeli pojazdów

S

slawek77

Gość
Nie lubię krytykować czyiś prac bo wiem ile pracy trzeba w to włożyć by taki efekt uzyskać, lecz dwie małe może nie uwagi ale rady na przyszłość ;)
Kostka chodnikowa prezentowała by się lepiej jak by była ułożona na przemian, oraz latarnia na środku chodnika ? to się nadaje na absurdy drogowe ;)
Oraz ta trójeczka tam nie pasuje do tego klimatu.

OP
OP
jarorafal
Nie lubię krytykować czyiś prac bo wiem ile pracy trzeba w to włożyć by taki efekt uzyskać, lecz dwie małe może nie uwagi ale rady na przyszłość ;)
Kostka chodnikowa prezentowała by się lepiej jak by była ułożona na przemian, oraz latarnia na środku chodnika ? to się nadaje na absurdy drogowe ;)
Oraz ta trójeczka tam nie pasuje do tego klimatu.
Płytki chodnikowe są ułożone " w mijanego" czy na przemian właśnie:). Dioramka zrobiona z pięć lat temu, z perspektywy czasu także patrzę na nią krytycznym okiem;), dlatego napisałem, że lepiej wygląda nocą;)