• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze szlakiem waskotorowym H0e

OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Jeśli niebawem zostanie ukończona całość, to na pewno będzie wideo z jazd na modułach. Najprawdopodobniej już w Piotrkowie :)...
 

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.048 20 1
Witam. Piękna praca...
Przeglądałem i nie doczytałem, jaki to rok tego Jaśminowa.
Sądząc po fotkach to koniec lat 70 lub początek 80.
Dlatego zwróciłem uwagę na znak STOP przy przejeździe w Jaśminowie.
Takie zaczęto wprowadzać od 1984 roku (chyba).
W takim razie czy nie powinien być taki:
STOP 1984.jpg
Pozdrawiam artystę-modelarza. (y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Ja bym go pociągnął jakimś matem, bo świeci jak pieczony... diorama jak zawsze rewelacja, Danielu, prośba o zbliżenie na zieleń, bo to mnie ciekawi najbardziej.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Tutaj chyba już wszystko co super napisano i ja się ku tej opinii przyłączam.
Masz takie coś co widzę też u Flotomy takie wyczucie klimatu. To nie jest takie oczywiste bo bywają dioramy/moduły pięknie wykonane ale no nie mają tego czegoś. Kiedyś w jednym z odcinków serialu "Dom" było takie zdanie "polski air condition" i to jest tak, że jak widzę te małe moduły wąskotorowe to przypominają mi się wyjazdy na grzyby do Zbierska w latach 80 :) Doskonała robota.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8
Wąskotorówka 0
Wąskotorówka 8

Podobne wątki