• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama ze szlakiem waskotorowym H0e

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
No tak ...
Robię pierwsze w życiu moduły i właściwie po zobaczeniu tych zdjęć powinienem je spalić :confused:
Zrobiłbyś kiedyś wideoporadnik jak to zrobić samemu... i z czego...
Popieram i to bardzo
Tu nic szczególnego nie ma :)...
To dobry poradnik, ale dla niektórych (na przykład dla mnie), jest jednak trochę za krótki :)
Twoje moduły wyglądają niesamowicie!!!
 
Z

Zv

Gość
@marek1704 nie próbuj swych prac przyrównywać do prac Daniela bo to szkodzi na serce :) to wirtuoz elektrosadzarki.... ja po takich porównaniach wolałem pozostać wirtuozem łechtaczki... żeby z rozpaczy nie zostać waginosceptykiem :) a na serio to @daniel loko daj się namówić na foto story od pierwszych nasadzeń do drzew.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Zamiast płakać, zacisnąć d*** , wynająć Daniela i mieć makietę podobną do innych przez niego wykonanych.
Za chwilę powstanie nowy dział, pod nazwą "A mnie tez Daniel zrobił makietę" będą w nim tylko dwie oceny, "Zajebiście" i "Jeszcze bardziej zajebiste".
A może wziąć d*** w troki i zacząć pracować i uczyć się,ale nie to ciężkie jest, zachwyty nic nie kosztują i nie bolą.

Maciek mógłbyś zostać pedałem, tfu, waginosceptykiem.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
Kolejny, krańcowy moduł, na którym szlak wyłania się z wilgotnego, parnego wąwozu, przechodzi w płaski teren, na którym słońce i wiatr robi swoje...:p...Jest więcej piaszczystych, łagodnych osuwisk..
Na pierwszym zdjęciu stan modułu po przyklejeniu bazy zielonej , zasypaniu piaskiem i zalaniu rozcieńczonym wikolem.. Nie ma słońca, więc musiałem doświetlić moduł ledami...

20171002_160236.jpg








20171003_072328 modified.jpg








20171003_072223 modified.jpg








20171003_072359 modified.jpg








20171003_072316 modified.jpg








20171003_072219 modified.jpg
 
J

Jurek ST44

Gość
Daniel, apropo pierwszej fotki. Jak jest teren cały podmokły to nie ma to wpływu na osiadanie torów? Chodzi mi czy nie będą się zapadać pod własnym ciężarem. Krajobraz bajerancki fest.
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
To trudny tor do waloryzacji , ale jak się nad nim popastwię, potem jest w miarę ok....
[DOUBLEPOST=1507049349][/DOUBLEPOST]Osobiście wolę Tilliga lub Weinerta , a jeszcze lepiej samemu , z odpowiednimi podkładami i właściwą szyną :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 8
Wąskotorówka 0
Wąskotorówka 8

Podobne wątki